Субота, 10 Грудня, 2022
ГоловнаНовиниЗ 1 грудня субсидію призначатиме Пенсійний фонд: кому потрібно повторно подавати документи

З 1 грудня субсидію призначатиме Пенсійний фонд: кому потрібно повторно подавати документи

Этот материал также доступен на русском языке
Субсидія для багатьох українців – справжнє рятувальне коло, особливо у воєнний час. Пенсійний фонд України у жовтні та листопаді виплатив українцям субсидії за вересень та жовтень, призначені органами соціального захисту населення.

Починаючи з 1 грудня 2022 року, Пенсійний фонд України не тільки виплачуватиме, а й призначатиме житлові субсидії та пільги: тобто громадяни, які витрачають на оплату комунальних послуг понад 15% сукупного місячного доходу домогосподарства, з 1 грудня для призначення субсидії мають звертатися до органів Пенсійного фонду України.

При цьому людина може самостійно обрати до якого саме сервісного центру Фонду їй зручно звернутися. Це не залежить від місця її офіційної реєстрації.

Для призначення субсидії можна звертатися одним із способів:

– через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, через мобільний додаток Фонду або через портал Дія;

– надіслати документи до органів Пенсійного фонду України поштою;

– звернутися до уповноважених осіб своєї територіальної громади або до ЦНАПу;

– надіслати документи через сайт Міністерства соціальної політики України.

Зверніть увагу! Одержувачам, яким субсидія вже була призначена – повторно звертатися до органів Пенсійного фонду України не потрібно: виплати надходитимуть до завершення опалювального періоду.

Державну допомогу на поточний опалювальний сезон буде призначено з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання, якщо споживач комунальних послуг звернеться за нею протягом двох місяців з початку сезону, тобто не пізніше 15 грудня 2022 року. За зверненнями, що надходять після 15 грудня 2022 року, субсидії призначатимуться з місяця, у якому надійшло відповідне звернення.

Для оформлення субсидії подається заява про призначення та декларація на доходи та витрати.

Нове на сайті