Субота, 10 Грудня, 2022
ГоловнаГрошіДітям виплачуватимуть по 5000 гривень щомісяця: що потрібно для оформлення допомоги

Дітям виплачуватимуть по 5000 гривень щомісяця: що потрібно для оформлення допомоги

Этот материал также доступен на русском языке
Діти, які постраждали від війни, можуть отримати грошову допомогу у розмірі 5 000 грн.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

На допомогу можуть претендувати особи віком до 18 років, яких війна позбавила одного або обох батьків. Дітям належить щомісячна виплата, що фінансується Фондом імені блаженного священномученика Климентія Шептицького. Його створили завдяки спільній ініціативі українського та польського урядів.

Як зазначили у Мінінтеграції, подати заявку на участь у програмі можна лише до кінця листопада. Гроші почнуть виплачувати за два тижні після ухвалення позитивного рішення, але у разі наявності у дитини банківських реквізитів, на які здійснюватимуть перекази.

Щоб стати учасником програми фінансової допомоги, не потрібно особисто ходити до відомств та носити паперові документи. Можна заповнити та надіслати онлайн-форму на сайті Фонду. Для цього необхідно відсканувати деякі документи, зокрема:

  • посвідчення особи заявника-опікуна, а також дитини, якій нараховуватиметься грошова підтримка (сторінки з фото та персональними даними);
  • свідоцтво про народження дитини;
  • свідоцтво про смерть батьків/батька (за відсутності підійде документ, що підтверджує зникнення батьків або встановлення опіки).

Якщо у вас не вистачає документів для подання заявки, у вас є запитання чи хочете уточнити деталі, звертайтесь за телефоном: +38 (093) 213-76-96, Оксана Похода.

Нове на сайті