Субота, 10 Грудня, 2022
ГоловнаНовиниВитяг з електронної трудової книжки можна замовити з дому

Витяг з електронної трудової книжки можна замовити з дому

Этот материал также доступен на русском языке
Щоб отримати витяг із трудової книжки, не обов'язково оббивати пороги кабінетів. Витяг з електронної книжки можна сформувати онлайн, скориставшись вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду України.

Про це нагадали в головному управлінні ПФУ у Донецькій області.

Для замовлення такого електронного документа потрібно:

1. Авторизуватися на вебпорталі за допомогою кваліфікованого електронного підпису, банківської картки, електронного пенсійного посвідчення чи використовуючи «Дію.Підпис». Зробити це можна за посиланням.

2. У лівому боковому меню обрати пункти «Комунікації з ПФУ» – «Запит на отримання електронних документів».

3. Обрати тип звернення «Витяг з ЕТК» та заповнити обов’язкові поля, вказавши податковий номер, прізвище, ім’я, по батькові та номер телефону.

4. Надавши згоду на передачу та обробку персональних даних, натиснути «Відправити до ПФУ».

5. Отримати витяг можна в лівому боковому меню, обравши пункти «Мої звернення» – «Виконано». Документ можна зберегти у форматі pdf, а потім за необхідності роздрукувати.

Однак у багатьох виникає запитання: чи при нарахуванні пенсії замінює трудову книжку виписка з електронної трудової книжки? Чи обов’язково мати оригінал паперової форми, де є весь стаж?

Так, на сьогоднішній день витяг з електронної трудової книжки не замінює трудову книжку і при поданні заяви про призначення пенсії необхідно надати саме оригінал трудової книжки.

Нагадаємо, отримати інформацію про сплату ЄСВ та дату виплати пенсії можна на телефон.

Нове на сайті