П’ятниця, 30 Вересня, 2022
ГоловнаНовини85-річний сумчанин продав квартиру і гроші віддав ЗСУ

85-річний сумчанин продав квартиру і гроші віддав ЗСУ

Этот материал также доступен на русском языке
Пенсіонер із Сум продав квартиру та дачну ділянку, а виручені гроші від продажу віддав на потреби українських захисників.

85-річний Микола Іванович, продав квартиру та дачну ділянку, а виручені 35 тисяч доларів передав на допомогу ЗСУ, повідомляє Громадський фонд Суми, якому чоловік передав гроші.

Микола Іванович все життя прожив у Сумах. Цього літа він втратив дружину, а до цього – рідного сина. Чоловік вирішив продати квартиру та дачну ділянку, щоб допомогти українським захисникам під час війни з РФ та зробити свій внесок у перемогу України.

Отримавши кошти від продажу нерухомості, він попросив племінницю знайти волонтерський фонд, який збирає кошти на потреби Збройних Сил.

“Другий день наша команда намагається прийняти цей факт. Мабуть, такі речі і не потребують зайвих коментарів”, – наголошують у фонді, якому чоловік у результаті віддав пожертву.

У благодійній структурі кажуть, що ці кошти витратять на окрему цільову закупівлю для ЗСУ. Поки що фонд проводить консультації з військовими, щоб з’ясувати їхні потреби сьогодні.

“Ми разом із командою Громадського фонду Суми вже розпочали консультації з військовими щодо актуальних потреб та розповімо про закупівлі на наших сторінках”, – кажуть в організації.

Микола Іванович запевняє, що на життя йому вистачає пенсії, і ці кошти йому не потрібні.

Нове на сайті