Під час окупації банки мали пошкодити у сховищах усю готівку, яку не могли вивезти. Але грішми оволоділи оккупанти і вони пішли в обіг.
Таку готівку виявили у банківських терміналах у різних регіонах – у Києві, Одесі, Дніпрі та у західних областях.
На жаль, жодний термінал не може відрізнити зіпсовані купюри від реальних. Вони ж не підроблені. Просто можуть мати сліди фарби чи дірки. Особливо поважно радять перевіряти купюри номіналом у 500 та 1000 гривень.
Національний банк України нагадує: під час воєнного стану пошкоджені банкноти обміну не підлягають (вони просто вилучаються).
Тому при розрахунках готівкою забарвлені, розрізані або банкноти з прорізами не беріть – відмовтеся від них та попросіть інші.
Банки також намагаються захиститися. Наприклад, всі термінали «Приватбанку» та кількох інших перепрограмували, і вони перестали приймати купюри номіналом понад 200 гривень.
Нагадаємо, ми вже повідомляли, що ПриватБанк частично не приймає великих купюр від своїх клієнтів: що сталося.
Українці можуть "докупити" страховий стаж через електронний портал Пенсійного фонду, без необхідності відвідування установ. Як…
"Нафтогаз" впровадив нові правила для оплати рахунків за газ. Споживачів закликають не допускати прострочення платежів…
Виплати під загрозою! Якщо не проводити жодних операцій із пенсійною карткою, ви можете втратити доступ…
Стартувала видача гуманітарної допомоги. Продуктові набори та засоби гігієни надаються не кожній людині окремо, а…
У 2025 році в Україні змінюються умови отримання пенсій по інвалідності. Хто має пройти повторний…
Цієї ночі окупанти атакували кілька областей, зокрема Дніпропетровську, Харківську, Запорізьку, Київську та інші. Представники обласної…