П’ятниця, 30 Вересня, 2022
ГоловнаНовиниХерсонським пенсіонерам перерахували серпневі пенсії поштою на Ощадбанк: список населених пунктів

Херсонським пенсіонерам перерахували серпневі пенсії поштою на Ощадбанк: список населених пунктів

Этот материал также доступен на русском языке
Мешканцям окремих населених пунктів Херсонщини, які отримували виплати поштою, перерахували серпневі пенсії на «Ощадбанк».

Мешканцям 59 населених пунктів Херсонської області, які зазвичай отримують пенсійні виплати через Укрпошту, перерахували виплати на спеціально відкриті рахунки в «Ощадбанку».

Як повідомили в головному управлінні Пенсійного фонду України в Херсонській області, йдеться про населені пункти, в які Укрпошта не має технічної можливості здійснювати доставку та виплату пенсій.

Наразі у списку – 59 населених пунктів Бериславського району.

Отримати свої гроші пенсіонери можуть кількома способами:

1. Відкрити банківський рахунок в АТ «Ощадбанк»;
2. Якщо пенсіонер хоче отримати кошти на рахунок іншого банку, потрібно звернутись із відповідною заявою та номером рахунку до органу Пенсійного фонду України.
3. У разі переїзду, звернутись до органу Пенсійного фонду із заявою про отримання пенсійних виплат за іншим місцем проживання, куди АТ «Укрпошта» їх доставляє.

Якщо пенсіонер не зробив одного з вказаних кроків, усі виплати продовжуватимуть зараховувати на спеціальні рахунки «Ощадбанку» протягом шести місяців або до відновлення технічної можливості здійснювати доставку коштів через Укрпошту.

Джерело

Нове на сайті