П’ятниця, 30 Вересня, 2022
ГоловнаКомуналкаУ «Нафтогазі» пояснили, коли нараховується субсидія на газ та як отримати знижку?

У «Нафтогазі» пояснили, коли нараховується субсидія на газ та як отримати знижку?

Этот материал также доступен на русском языке
Станом на серпень 2022 року основним джерелом газу для 12,3 млн. українських домогосподарств є «Нафтогаз». Споживачів цікавить безліч питань, пов'язаних з роботою газопостачальної компанії. Серед яких – знижка на газ, нарахування субсидії та передчасна оплата за газ.

У “Нафтогазі” підготували відповіді на ці питання. Отже, щодо пільги (субсидії) на газ, то Ощадбанк перераховує кошти комунальним підприємствам з 18 по 25 число щомісяця. Якщо у вас виникли питання щодо нарахування пільг/субсидій, слід звернутися до свого управління соціального захисту. У той же час, перевірити наявність пільгової категорії можна в особистому кабінеті на сайті ДК «Нафтогаз України» gas.ua або у чаті GASUA у Viber та Telegram.

Як отримати знижку за своєчасну оплату?

Знижка для всіх клієнтів доступна в кількох кліках. Для цього потрібно сплатити рахунок в особистому кабінеті на my.gas.ua або у чаті GASUA до 15 серпня. Отриману знижку у розмірі 1% можна використовувати за наступного платежу.

Чи можна заздалегідь платити за газ?

Так, ви можете робити переплату. Гроші залишаються на вашому особовому рахунку та будуть списані лише за фактично спожитий газ у наступних періодах. Звертаємо увагу, що переплата вноситься лише у грошовому еквіваленті, а не кубічних метрах газу. При переплаті ви повинні щомісяця передавати показання газового лічильника вашому оператору ГРС (облгазу).

Нагадаємо, раніше ми розповідали, у чому різниця між постачальником газу та облгазом.

Нове на сайті