Середа, 17 Серпня, 2022
ГоловнаНовиниБілорусь продовжила термін перевірки бойової готовності збройних сил до 31 липня, -...

Білорусь продовжила термін перевірки бойової готовності збройних сил до 31 липня, – Генштаб

Этот материал также доступен на русском языке
Почалася сто сорок дев'ята доба героїчного протистояння Української нації російському військовому вторгненню.

На Волинському та Поліському напрямах ситуація істотних змін не зазнала. Термін перевірки бойової готовності збройних сил республіки Білорусь продовжено до 31 липня поточного року.

На Сіверському напрямку з метою демонстрації присутності ворог обстрілює позиції наших підрозділів та цивільної інфраструктури в районах населених пунктів Кам’янська Слобода та Миколаївка Чернігівської області та Павлівка Сумської області. Вів повітряну розвідку БПЛА тактичного рівня.

На Харківському напрямку ворог обстріляв з артилерії райони населених пунктів Мосьпанове, Російські Тишки, Дементіївка, Золочів, Стара Гнилиця, Рідне, Ртищівка, Пушкарне, Велика Бабка, Петрівка, Слатине та Леб’яжі.

На Слов’янському напрямку окупанти здійснили артилерійські обстріли неподалік Дібрівного, Чепіля, Адамівки, Карнаухівки, Микільського, Курульки, Хрестища та Мазанівки.

На Донецькому напрямі основні зусилля противника зосереджуються на Краматорському та Бахмутському напрямках. Здійснює систематичні обстріли позицій наших військ вздовж лінії зіткнення для запобігання перекиданню резервів на інші напрямки. Намагається поповнити запаси боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів.

На Краматорському напрямі противник надавав вогневий вплив із танків, ствольної та реактивної артилерії поблизу Донецького, Серебрянки, Верхньокам’янського, Спірного та Івано-Дар’ївки. Біля останнього завдав авіаційного удару. Веде штурмові дії у напрямку Верхньокам’янка-Верхньокам’янське, бойові дії продовжуються.

На Бахмутському напрямку обстрілював наші війська з наявних вогневих засобів у районах населених пунктів Берестове, Бахмут, Костянтинівка, Білогорівка, Покровське, Кодема, Весела Долина, Нью-Йорк, Яківлівка, Васюківка, Клещіївка та території Вуглегірської ТЕС . Завдав авіаудар неподалік від Стряпівки. Втратами для ворога завершилися штурмові дії у напрямках Доломітне – Новолуганське та Стряпівка – Соледар. Дезорганізовані підрозділи окупантів наші воїни відігнали назад. Противник продовжує спроби штурму у напрямку Вуглегірської ТЕС та поблизу Покровського, бойові дії продовжуються.

На Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках противник здійснив артилерійські обстріли в районах населених пунктів Піски, Авдіївка, Новомихайлівка, Пречистівка, Залізничне, Павлівка, Времівка, Новоандріївка, Шевченка, Тернове. Авіаудар зафіксовано біля Пречистівки.

На Південнобузькому напрямку противник веде оборону зайнятих раніше позицій, зосереджує зусилля на недопущенні настання сил оборони, ввів резервні підрозділи. Відзначено артилерійські обстріли в районах населених пунктів Іванівка, Токареве, Трудолюбівка, Партизанське, Кобзарці, Посад-Покровське, Андріївка, Степова Долина, Таврійське, Оленівка, Шевченкове, Прибузьке, Лимани, Кисельівка, Новомиколаївка, Велике. Усі спроби ворожих штурмових дій у напрямах Мала Семейдинуха – Андріївка та Давидів Брід – Білогірка наші воїни одразу придушили. Окупанти відійшли.

Поза пунктами базування знаходяться три носії крилатих ракет морського базування типу “Калібр”.

Українська авіація та ракетно-артилерійські підрозділи продовжують успішну вогневу поразку скупчень живої сили, військової техніки російських окупантів та складів із боєприпасами. Внаслідок втрат особовий склад ворога у багатьох напрямках відмовляється йти в бій і вдається до саботажу.

Нове на сайті