Вівторок, 5 Липня, 2022
ГоловнаНовини113-а доба війни: оперативна інформація Генштабу ЗСУ про російське вторгнення

113-а доба війни: оперативна інформація Генштабу ЗСУ про російське вторгнення

Этот материал также доступен на русском языке
Почалася сто тринадцята доба героїчного протистояння Української нації російському військовому вторгненню.

На Волинському та Поліському напрямках у рамках перевірки бойової готовності в одній із механізованих бригад республіки Білорусь відпрацьовано розгортання пунктів прийому мобілізаційних ресурсів із практичним прийомом військовозобов’язаних.

На Сіверському напрямку противник з метою демонстрації присутності та сковування дій підрозділів Сил оборони продовжує утримувати підрозділи збройних сил Російської Федерації зі складу Західного військового округу у прикордонних районах Брянської та Курської областей. Ворог провів артилерійські обстріли позицій наших військ у районах населених пунктів Леонівка та Бачевськ Чернігівської та Сумської областей відповідно.

На Слобожанському напрямку противник перегруповує війська з метою нарощування наступальних можливостей.

У Харківському напрямку основні зусилля ворог зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. З метою сковування наших підрозділів та недопущення переходу в настання ворог здійснював інтенсивні артилерійські обстріли, у тому числі з реактивних систем залпового вогню в районах населених пунктів Базаліївка, Уди та Верхній Салтів.

На Слов’янському напрямі агресор веде штурмові дії, шукає слабкі місця в оборонних позиціях наших військ. Обстрілював з артилерії різного калібру громадянську інфраструктуру неподалік Пришибу, Долини, Карнаухівки та Вернопілля.

На Донецькому напрямку противник веде бойові дії вздовж лінії зіткнення. Основні зусилля зосереджено на Бахмутському напрямку.

На Лиманському напрямку ворог активних дій не вів, обстріляв наші підрозділи із ствольної артилерії у районі Піскунівки.

На Сєвєродонецькому напрямку російські окупанти продовжують вогневий вплив на підрозділи наших військ з усіх наявних вогневих засобів у районах населених пунктів Білогорівка, Лисичанськ, Сєверодонецьк. Ворог не припиняє спроб встановлення повного контролю над містом Сєверодонецьк. Веде штурм, бої продовжуються.

На Бахмутському напрямку ворог робить штурмові дії з метою покращення тактичного становища. Зафіксовано артилерійські обстріли в районах населених пунктів Веселе, Соледар, Берестове та Волчоярка.

На Лиманському, Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках противник надає систематичний вогневий вплив з метою сковування дій підрозділів наших військ у районах населених пунктів Новобахмутівка, Водяне, Первомайське, Микільське, Антонівка, Гуляйполі, Новопіль та Оріхів.

На Південнобузькому та Таврійському напрямах супротивник зосереджує зусилля на утриманні зайнятих рубежів та недопущенні наступу наших військ. Завдає вогневої поразки підрозділам Сил оборони. Продовжує вдосконалення інженерного обладнання позицій у районах населених пунктів Безводне та Іщенко.

У Чорноморській та Азовській морських операційних зонах основні зусилля ворог зосереджує на блокуванні цивільного судноплавства. В акваторії Чорного моря противник утримує в готовності до застосування три носії високоточної зброї.

Нове на сайті