Середа, 6 Липня, 2022
ГоловнаНовиниХто і де може вручити повістку?

Хто і де може вручити повістку?

Этот материал также доступен на русском языке
На сьогоднішній день у законодавстві немає чітких правил вручення повісток військовозобов'язаним.

Закон* не визначає місце, де може бути вручено документ, а також того, хто уповноважений його вручити.

Тому повістка може бути вручена будь-де: на блокпості, на вулиці, на роботі. Вручити її може як посадова особа територіального центру комплектування, так і представник місцевої влади чи роботодавець.

Повістка на роботі

Крім того, роботодавець зобов’язаний вручати повістки працівникам, які ховаються від військкомату.

Існує єдина умова — повістка має бути вручена особисто в руки військовозобов’язаному.

Якщо військовозобов’язаний відмовляється від повістки, складається акт, який вручають йому під підпис.

*Стаття 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»

Нове на сайті