Наші пращури у цей день спостерігали за травою і квітами, плели вінки. Букети трав часто освячували в церкві і приносили в будинок, сарай або хлів для захисту від злих сил. Зеленими гілками прикрашали будинок та обідній стіл.
Важливо відзначити, що церква несхвально ставиться до будь-яких ворожінь та містичних ритуалів, і вважає їх єрессю. Однак для прихильників обрядів існує багато цікавих звичаїв на це свято.
За старих часів на Трійцю люди збирали трави, оскільки вірили, що вони мають цілющу силу, а освячені букети могли захистити будинки від пожежі, хвороб та злиднів. Кожна рослина має своє призначення. На Трійцю збирають пижмо, чебрець, м’яту, аїр та мелісу.
Полин треба повісити над дверима, що не пускати темні сили у будинок. Стебла лепехи розкидають по підлозі. Пижмо та любисток захистять від злих сил та пристріту, а чебрецем жінки прикрашали свій одяг, бо мріяли про щасливий та міцний шлюб.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…