Періоди роботи у спецпоселенні будуть відноситися до страхового стажу для призначення пенсії у потрійному розмірі, про це пише Пенсійний Кур’єр.
Відповідні зміни передбачено Законом України від 15 лютого 2022 року №2040-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства».
– посвідчення належності до депортованих осіб, яке видається уповноваженим органом, у тому числі місцевою держадміністрацією;
– Документ про період перебування на спецпоселенні (вважається з моменту депортації до моменту зняття режиму спецпоселень);
– документ про періоди роботи на спецпоселенні (трудова книга, а у разі її відсутності – інші документи за місцем роботи або архівними установами).
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що названа причина, через яку частина українських біженців може залишитися без пенсії.
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…