Четвер, 7 Липня, 2022
ГоловнаГрошіЧому ПриватБанк блокує картки: названо причини

Чому ПриватБанк блокує картки: названо причини

Этот материал также доступен на русском языке
Українські споживачі послуг скаржаться на блокування карток ПриватБанку. За законом це може статися через кілька причин, серед яких "підозрілі" дії клієнтів.

На випадок блокування рахунку на 180 днів у профільному форумі Мінфін поскаржився клієнт банку. “Заблокували рахунок із грошима, без можливості зняти гроші, на 180 днів без пояснень причини, найгірший банк в Україні, не надумайте зберігати гроші в цьому банку”, – написав клієнт.

За що можуть заблокувати рахунок

В Україні банки за законом можуть заблокувати рахунок із кількох причин. Перша – – порушення правил, яке потрапило під приціл фінансового моніторингу банку. Наприклад, дивні операції. До них відносяться:

  • надто великі суми переказу (якщо зазвичай картку поповнювали на 10 тис. грн, а раптово поповнили на 100 тисяч);
  • операції за участю громадських осіб;
  • надто часті операції з готівкою.

Друга причина – борги та арешт рахунки в рамках виконавчого провадження. Наприклад, це може статися через борги по комуналці, через непогашений кредит, невиплачений штраф за порушення правил дорожнього руху.

За процедурою суд приймає рішення стягнути кошти, після чого виконавча служба надсилає листа до банку і фінансова установа зобов’язана заарештувати кошти на рахунку.

Нове на сайті