Це може бути і суперечка з рідними, яку ви подумки продовжуєте вести, і неприємні фантазії про здоров’я, і популярна пісенька, що просто причепилася.
Найчастіше нав’язливі думки – результат перевтоми або виснаження нервової системи, які призводять до збою у роботі мозку. Можливо, людина і рада забути важку ситуацію, але мозок проти її волі відтворює епізоди неприємної події. У такій ситуації ніяка логіка не допомагає, і ми не можемо позбутися нав’язливих думок.
Один з небагатьох способів, який здатний допомогти в такій ситуації, – переключити мозок на щось інше, так само, як ви перемикаєте канали телевізора.
«Переключіть» думки на найприємніші події зі свого життя, почніть переживати їх знову, і мозок сам повернеться до того радісного стану.
Коли ви відчуєте приплив позитивних емоцій, запам’ятайте їх і відтворіть у той момент, коли вас знову охоплять нав’язливі думки.
Якщо ж приємні емоції стерлися з пам’яті, спробуйте уявити, що здійснилася ваша найзаповітніша мрія. Головне, зайняти мозок чимось позитивним – не важливо, чи це буде молитва або просто мрії.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…