Середа, 6 Липня, 2022
ГоловнаУ «Нафтогаз» розповіли, що буде з річним тарифом «Фіксований» під час війни
Array

У «Нафтогаз» розповіли, що буде з річним тарифом «Фіксований» під час війни

Этот материал также доступен на русском языке
У «Нафтогаз» наголосили, що незважаючи на воєнний стан, компанія продовжує надавати високоякісний сервіс кожному клієнту та газ за однією з найвигідніших цін на ринку.

Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” утримує ціну на газ у рамках річного тарифного плану “Фіксований”. Таке рішення було прийнято через воєнний стан і економічну ситуацію, що склалася в країні.

Отже, ціна на блакитне паливо від ДК “Нафтогаз України”, яку компанія встановила ще минулого року, становить 7,96 грн/куб. м, без вартості розподілу (доставки).

Договори між 2,2 млн українських домогосподарств та компанією будуть автоматично продовжені.

“У цей складний для країни час наша компанія продовжує дбати про вас, незважаючи на воєнний стан, ми надаємо високоякісний сервіс кожному клієнту та газ за однією з найвигідніших цін на ринку. Тільки завдяки клієнтам ми як об’єкт критично важливої ​​інфраструктури виконуємо свої зобов’язання щодня та вже плануємо нові послуги після перемоги. Команда ДК “Нафтогаз України” щиро дякує вам за довіру!”, – йдеться в повідомленні.

У «Нафтогазі» також нагадали, що для приєднання до компанії або у разі виникнення питання можна звертатися до контакт-центру:

+38 066 300 28 88;

+38 098 300 28 88;

+38 093 300 28 88.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, яка буде ціна на газ із травня.

Нове на сайті