Вівторок, 17 Травня, 2022
ГоловнаНовиниУ Пенсійному фонді повідомили про проблеми з пенсіями на окупованих територіях

У Пенсійному фонді повідомили про проблеми з пенсіями на окупованих територіях

Этот материал также доступен на русском языке
Українці, які отримували пенсію готівкою та зараз перебувають на тимчасово окупованих територіях, як і раніше, не можуть отримати свої виплати.

Про проблему розповіла начальниця ГУ Пенсійного фонду в Запорізькій області Світлана Жмурко, передає Соціальна інформаційна платформа.

Так, за словами Світлани Жмурко, у березні та квітні в Запорізькій області поштарям вдалося доставити 75% пенсій.

Усього пенсію готівкою через Укрпошту отримує 22% пенсіонерів Запорізької області. Іншим одержувачам виплат гроші приходять на банківські рахунки.

Світлана Жмурко наголосила, що у травні ПФУ в Запорізькій області заздалегідь проводить фінансування поштових відділень, щоб фахівці змогли придбати готівку для видачі пенсій та вчасно доставити їх.

На жаль, така ситуація характерна не лише для Запорізької області, а й для інших населених пунктів, які перебувають в окупації чи в зоні активних бойових дій.

Фахівці Пенсійного фонду нагадують, що під час переїзду для отримання пенсій людина має написати заяву у відділенні Пенсійного фонду відповідно до свого нового місця проживання.

Після цього вона може отримати кошти двома способами:

– грошовим переказом через поштове відділення;

– банківським переказом через платіжну систему «Швидка копійка» без відкриття рахунку у будь-якому відділенні Ощадбанку.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що Уряд вводить новий вид пенсії.

Нове на сайті