Неділя, 28 Травня, 2023
ГоловнаНовиниВ Укрпошті нагадали правила отримання пенсій для тих, кому довелося евакуюватися

В Укрпошті нагадали правила отримання пенсій для тих, кому довелося евакуюватися

Этот материал также доступен на русском языке
Виплати всіх необхідних допомог, а також пенсій в Україні продовжуються попри війну. "Укрпошта", яка раніше забезпечує багатьох пенсіонерів у цьому плані, нагадала, як людям, які зараз евакуюються з територій, де ведуться активні бойові дії, отримати свої гроші.

Детальна інформація представлена на офіційному сайті підприємства.

Правила для тих, хто не виїжджав

Ті, хто залишився на колишньому місці проживання, незалежно від активності бойових дій, варіант отримати пенсію однаково є. “Укрпошта” організовує цей механізм відповідно до можливостей логістики та інших деталей. Від людей вимагається:

  • терпіння в очікуванні на отримання пенсій/соцвиплат/субсидій будинку;
  • по можливості організація самостійного “забору” грошей у працюючих відділеннях пошти. Перевірити, чи відкрита ваша філія, можна за посиланням.

Можливі деякі затримки — переноситимуться дати виплат, проте гроші обов’язково знайдуть свого адресата.

Доставка посилок під час війни стала більш витратною справою

Правила для тих, хто евакуювався

Якщо ви хочете отримати свою пенсію в іншому населеному пункті, вам доведеться оформити заявку на переадресацію виплат. Для цього:

  • зателефонуйте— або до Контакт-центру “Укрпошти” (0 800 300 545), там потрібно вибрати кнопку 2, або заповніть онлайн-форму;
  • якщо перший варіант не спрацював, зверніться до ПФУ за будь-яким із номерів телефонів, що вказані на сторінці.
  • повідомте свої дані (ПІБ, колишня адреса отримання виплат, дані паспорта, ваш номер телефону, зручний для вас спосіб отримання грошей — за адресою або у відділення, а також нова адреса для доставки). Якщо ваші виплати до вас приходили як поштовий переказ — знадобиться ще його код, який прийде вам у смс.

Нове на сайті