Вівторок, 24 Травня, 2022
ГоловнаНовиниПравила змінилися, і українські біженці у Молдові можуть повернутись додому: які потрібні...

Правила змінилися, і українські біженці у Молдові можуть повернутись додому: які потрібні документи

Этот материал также доступен на русском языке
Стало простіше виїхати з Молдови: змінилися умови перетину кордону для біженців з України, які залишають сусідню державу. Розповідаємо, які документи потрібні українцям для виїзду.

Комісія з надзвичайних ситуацій РМ 4 травня 2022 року внесла корективи до правил перетину державного кордону Молдови біженцями з України.

Так, громадяни України, які в’їхали на територію Республіки Молдова на підставі посвідчення особи, в тому числі зі строком дії, що залишилися, зможуть покинути територію країни, представивши той самий документ.

Ці умови перетину державного кордону в полегшеному режимі можуть бути застосовані лише один раз, і прикордонна поліція має поінформувати українських громадян про нові положення.

Водночас, були скориговані заходи щодо захисту дітей, які перебувають у ситуації ризику, та дітей, розлучених з батьками, які перетинають державний кордон з боку України.

Особи, відповідальні за прийняття неповнолітніх, проведуть оцінку кожного окремого випадку на основі документа, затвердженого наказом міністра праці та соціального захисту.

Нове на сайті