Четвер, 26 Травня, 2022
ГоловнаДомашня енциклопедіяПокладіть шматок мила під простирадло. І вночі, і вранці на вас чекають...

Покладіть шматок мила під простирадло. І вночі, і вранці на вас чекають чудеса!

Этот материал также доступен на русском языке
Більшість аптечних ліків мають дві відомі проблеми: вони зазвичай дорогі, і вони мають побічні ефекти. Але багато наших недуг можна подолати і більш простими, побутовими методами.

У всьому світі зараз бум на домашні засоби. Виходить витрачати набагато менше грошей, плюс ліки — «природні», і вони допомагають позбутися багатьох болів, яким тягне, яким лікарям часто важко поставити діагноз.

Ми знайшли ще один цікавий трюк.

Ви просто кладете шматок мила під простирадло перед сном — і це вирішує щонайменше дві проблеми, які так часто заважають вам спати. Чи можете здогадатися, що це за проблеми?

Вони називаються «Синдром неспокійних ніг» та «нічні судоми ніг». І кожну з них можна вирішити шматочком мила під простирадлом!

«Синдром неспокійних ніг» – це неврологічне розлад, який викликає дискомфорт у ногах під час відпочинку. Хоча лікарям досі невідома точна першопричина цього синдрому, гіпотези висувають такі: ниркова недостатність, переддіабет, вагітність, споживання алкоголю чи все одразу.

Є дані, що на цей синдром страждають 42% людей старше 30 років. І якимось неймовірним чином шматок мила, що знаходиться поруч із ногами під час сну, позбавляє цієї проблеми!

Лікарі вважають, що це через магнію, що міститься в милі.

Лікар Оз припускає, що ідеальний варіант – лавандове мило: воно допомагає розслабитися всьому тілу, коли ви намагаєтеся заснути.

Тільки переконайтеся, що купуєте мило з натуральними ароматами на основі основних видів органічних олій.

Нове на сайті