Порядок денний, як правило, бувають трьох типів.
Вручити повістку можуть особисто до рук за місцем проживання чи роботи, передати рідним чи вкласти у дверний отвір. Після отримання повістки треба з’явитись у військкомат. Інакше призовники можуть бути притягнуті до адміністративної чи кримінальної відповідальності.
У Генштабі повідомили, що вручити повістку можуть будь-де: і на вулиці, і на блокпості. Там зазначили, що таким чином вручають повістки не всім, а лише тим, хто мав з’явитися до військкомату, але не зробив цього.
«Усім не вручають. Якщо людина не з’явилася в територіальний центр комплектування та соцпідтримки, а вона мала з’явитися і тут з’явилася можливість дати їй повістку, то в чому проблема? Ніхто не порушує закону. Не бачимо тут проблеми», – повідомили у Генштабі.
Співробітники військових комісаріатів, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Вони можуть бути передані безпосередньо посадовими особами районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…