Порядок денний, як правило, бувають трьох типів.
Вручити повістку можуть особисто до рук за місцем проживання чи роботи, передати рідним чи вкласти у дверний отвір. Після отримання повістки треба з’явитись у військкомат. Інакше призовники можуть бути притягнуті до адміністративної чи кримінальної відповідальності.
У Генштабі повідомили, що вручити повістку можуть будь-де: і на вулиці, і на блокпості. Там зазначили, що таким чином вручають повістки не всім, а лише тим, хто мав з’явитися до військкомату, але не зробив цього.
«Усім не вручають. Якщо людина не з’явилася в територіальний центр комплектування та соцпідтримки, а вона мала з’явитися і тут з’явилася можливість дати їй повістку, то в чому проблема? Ніхто не порушує закону. Не бачимо тут проблеми», – повідомили у Генштабі.
Співробітники військових комісаріатів, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Вони можуть бути передані безпосередньо посадовими особами районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Почалася реєстрація для отримання грошової допомоги в межах міжнародного проєкту, спрямованого на покращення умов життя.
4 квітня світ відзначає кілька важливих міжнародних дат. Це день, присвячений захисту безпритульних тварин, підтримці…
Український співак Павло Зібров розповів, яку пенсію отримує сам, а також розсекретив виплати деяких своїх…
На які тільки хитрощі не йдуть овочівники, щоб зібрати ранній та рекордний урожай. Сьогодні розповідаємо…
4 квітня очікується погода без опадів, у південних областях - місцями дощі.
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?