Новини

Місячний календар дачника на тиждень з 25 квітня до 1 травня

 

25 квітня. Цього дня бажано працювати з частиною рослин, яка знаходиться над землею. Рекомендується посадка та посів рослин, а також підживлення та внесення добрив. Можна зайнятися обприскуванням від шкідників та хвороб. У цей день не рекомендується пікірування та прищипування рослин.

26 квітня. Цей день сприятливий для робіт у саду на городі. Рекомендується посів, посадка та пересадка будь-яких рослин, особливо овочевих, гарбузових та пасльонових. Можна зайнятися висадкою розсади, посадкою картоплі та посівом квіткових рослин. Також рекомендуємо зайнятися обприскуванням від шкідників та хвороб, органічним підживленням. Не рекомендовано рясний полив рослин.

27 квітня. Це пасивний день. У саду можна зайнятися обрізанням, щепленням та перещепленням чагарників та дерев, благоустроєм саду. Також рекомендується боротьба зі шкідниками та хворобами. У цей день не рекомендується полив рослин.

28 квітня. Цей день сприятливий для роботи в саду та городі. Сьогодні можна зайнятися оранкою, розпушуванням, підгортанням, заміною ґрунту в горщиках. Також рекомендується посів та посадка рослин, у яких їстівною є підземна частина. Можна зайнятися обрізанням, щепленням та перещепленням.

29 квітня. Це дуже спокійний та гармонійний день. Рекомендується зайнятися посівом та посадкою, а також підживленням рослин. Також можна зайнятися добривом ґрунту та обробкою від шкідників та хвороб. Цього дня не рекомендується пиляти дерева, корчувати, а також копати та рвати квіти та рослини. Крім того, не рекомендується рясний полив.

30 квітня. Молодий місяць. Цей день вважається найважчим днем ​​місячного циклу. У саду можна зайнятися обрізанням дерев та чагарників з метою видалення пошкоджених, хворих та засохлих гілок. Також рекомендується зайнятися обприскуванням рослин від шкідників та бур’янів. У цей день не рекомендується займатися посадкою, щепленням, розпушуванням, копанням, а також працювати з корінням рослин.

1 травня. У цей день краще зайнятися підгортанням рослин, прополюванням, видаленням бур’янів. Можна проводити обрізку чагарників і плодових дерев, особливо, якщо йдеться про пошкоджені або посохлі гілки та пагони. А ось від посадки та щеплень краще відмовитися.

Новое на сайте

  • Новини

Вирощуємо ідеальний салат: 5 секретів досвідчених городників отримати смачну зелень

Нерідко листя салату на городі після його збору гірчить на смак. Щоб уникнути цього, слід…

17/05/2024 14:53
  • Статті

Технології мобільності: чому інтерес до нових смартфонів падає і чим нас здивують у найближчому майбутньому

Ось уже кілька років інтерес до індустрії смартфонів поступово знижується. Чим збираються стимулювати продажі і…

17/05/2024 14:09
  • Новини

Універсальна закуска з доступних продуктів: ніжний рулет вразить вас вишуканим смаком

Учасниця 12 сезону кулінарного шоу МастерШеф Мирослава Пекарюк поділилася цікавим рецептом крабового рулету. Його можна…

17/05/2024 13:47
  • Новини

Росія атакувала Україну 20 ударними дронами та 7 ракетами – військове зведення на 17 травня

Українські захисники роблять усе можливе для утримання оборонних рубежів і позицій, завдають окупантам відчутних втрат,…

17/05/2024 12:53
  • Новини

Штраф або відчуження майна – до якої відповідальності притягують за борги за комуналку

З моменту введення воєнного стану в Україні пеня за борги за комунальні послуги була заборонена.…

17/05/2024 12:02
  • Новини

Як довго триватимуть відключення світла в Україні – прогнози уряду та Укренерго

З похолоданням українці стали активніше вмикати обігрівальні прилади, що стало причиною дефіциту в енергосистемі попри…

17/05/2024 10:59