Насамперед треба врахувати, що у спільній камері побутового холодильника температура має бути не вищою за 4 градуси тепла.
1. Підготуйтеся до надзвичайної ситуації заздалегідь. Заморозьте контейнери з водою, щоб зберегти температуру продуктів у холодильнику на рівні 4°С. По можливості купіть сухий або блоковий лід.
2. У разі відключення світла тримайте дверцята холодильника та морозильної камери закритими. У цьому разі продукти залишаються безпечними: до 4 годин у холодильнику, до 48 годин у повній морозилці та до 24 годин у напівпорожній морозилці.
3. Якщо електроенергію вимкнено понад 4 години, покладіть лід у холодильник.
4. Ніколи не пробуйте їжу на смак, щоб перевірити її безпеку. Якщо ви сумніваєтеся, викидайте її. Через 4 години без електроенергії або джерела холоду необхідно викинути всі продукти, що швидко псуються (м’ясо, рибу, нарізані фрукти та овочі, яйця, молочні продукти та їх залишки). Викидайте будь-яку їжу з незвичайним запахом, кольором або текстурою.
5. Перевіряйте температуру продуктів, які зберігаються в морозильнику або в холодильнику з додатковим джерелом холоду. Викиньте їжу, якщо температура вища за 4°С. Це можна перевірити за допомогою термометра в холодильнику або морозилці.
6. Ви можете безпечно приготувати заморожені продукти, які ще містять кристали льоду, вони точно не зіпсувалися.
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.
У цей день відзначають 27 щорічних свят, з деякими з них ми хотіли б вас…