Також згадують про Феодорівську ікону Божої Матері, яка нібито за переказами написана євангелістом Лукою. Феодорівська ікона – двостороння. На звороті — образ святої великомучениці Параскеви, зображеної в багатому князівському вбранні.
Хто такий Венедикт Нурсійський?
У віці 14 років його відправили до Риму на навчання, проте побачивши аморальність своїх сучасників Венедикт вирішив присвятити себе іншому життю, духовному.
Спочатку він оселився у храмі святого апостола Петра, а надалі пішов у гори. Там він зустрів пустельника, який постриг його в чернецтво.
Венедикту довелося вести сувору боротьбу зі спокусами, проте він зумів перемогти. Незабаром чутка про пустельника розійшлася і до нього все частіше почали приходити люди, які хотіли жити під його керівництвом. Венедикту довелося розділити своїх учнів на цілих 12 громад, так їх виявилося багато!
Пізніше Венедикт заснував Монте-Кассинський монастир і продовжував перебувати там до самої смерті, знайшовши дар зцілення від Бога.
Що не можна робити 27 березня
У Венедиктів день наші пращури не дивилися в дзеркало, вважалося, що дзеркальні поверхні витягують із людей, особливо літніх, життєву силу.
Небажаними вважалися роботи, пов’язані з гострими предметами, і навіть зброєю.
Заборонено спати на використаній постільній білизні та брати до рук несвіжі рушники.
Обмежте до необхідного мінімуму спілкування з людьми, які змушують вас відчувати невпевненість, страх та інші негативні емоції.
Прикмети на погоду на 27 березня
Грім сьогодні віщує тепле та врожайне літо.
Дятел активно стукає по деревах – до потепління.
Денний вітер посилюється надвечір — буде буря.
Якщо день морозний, то холод ще тиждень протримається.
Туманний день – літо буде непохмурим.
Хмари, які швидко пливуть по небу, в цей день віщували поліпшення погоди.
Ранній приліт жайворонків та граків – до теплої весни.