Четвер, 27 Січня, 2022
ГоловнаГрошіВідрядні у 2022 році платитимуть по-новому: які зміни

Відрядні у 2022 році платитимуть по-новому: які зміни

Этот материал также доступен на русском языке
З початку року набули чинності нові розміри витрат на відрядження для держслужбовців та бюджетників у 2022 році. Зміни викладено у новій редакції додатка 1 до Постанови № 98.

В результаті суттєво збільшені розміри добових витрат для закордонних відряджень по всім країнам світу. Пояснення – більшість таких розмірів для відряджень до іноземних країн не переглядались із 2011 року, натомість через інфляцію значно зросли ціни на харчування та поживання в іноземних країнах.

Водночас граничні суми витрат на найм житлового приміщення за добу залишили незмінними для іноземних країн.

Для відряджень по Україні розмір добових зросли із 60 грн до 300 грн, а гранична сума витрат на найм житла на добу – із 600 грн до 900 грн.

При цьому Уряд зобов’язує керівників мінімізувати витрати на службові відрядження шляхом оптимізації кількісного складу відряджених працівників, строків їх перебування у відрядженні, зменшення витрат на оплату проїзду, наймання житла та інших витрат на відрядження, проведення зустрічей, переговорів тощо в режимі онлайн.

На додаток Уряд скасував надбавки до затверджених сум добових витрат в іноземній валюті для окремих категорій працівників, які визначає додаток 2 до Постанови № 98.

Источник: buh.ligazakon

Нове на сайті