Неділя, 23 Січня, 2022
ГоловнаДозвілляГороскоп на 2022 рік: що обіцяють зірки?

Гороскоп на 2022 рік: що обіцяють зірки?

Этот материал также доступен на русском языке
Гороскоп на 2022 год для всех знаков зодиака: Овен, Телец, Близнецы, Рак, Лев, Дева, Весы, Скорпион, Стрелец, Козерог, Водолей, Рыбы.

Овен

2022 рік для багатьох може стати переломним і дуже важливо розуміти сенс змін. Складним буде рік для тих, хто продовжує працювати і займається підприємницькою діяльністю.

Неуважність у людних місцях чревата крадіжками або втратами. Зростання благополуччя залежить від вашої результативності та здатності вибудовувати взаємини з людьми.

Телець

2022 готує для Тельців приємні сюрпризи. Настав момент, коли обставини підкорятимуться вашим бажанням. Успіх супроводжує активних Тельців. Зараз потрібно проявляти рішучість, ентузіазм та лідерські якості.

Цей рік відкриває для Тельців нові перспективи, але, щоб їх побачити, потрібно знати, чого ви хочете від життя.

Близнюки

2022 відкриває для Близнюків нові можливості та перспективи. Вдалий період для вирішення будь-яких фінансових питань, оформлення страхових полісів та спадщини.

У Близнюків зараз зоряний час, тому просіть у долі все, і вона дасть вам з лишком. Це найкращий час, щоб здійснити свої бажання, проявити творчий потенціал.

Рак

2022 вимагає від Раків активності. Будь-які ваші починання супроводжуватимуться підтримкою близького оточення. Цього року у Раків продовжується період, завдяки якому можна отримувати бонуси від простору.

Складна ситуація буде у сфері фінансової діяльності. Цей період несприятливий для оформлення кредитів та іпотек. Рекомендуємо не захоплюватися азартними іграми. Ваше благополуччя безпосередньо залежить від вашого оточення.

Лев

2022 рік – час переоцінки себе. Левам треба по-новому поглянути на свої достоїнства. Цей час сприятливий для позбавлення всього, що заважає просуванню вперед.

Чудовий час для зміцнення здоров’я, придбання домашнього вихованця. Саме час покращити житлові умови. Будьте уважні з документами.

Діва

2022 рік закликає Дів до активності та прояву ініціативи. Цей період успішний для закоханих і тих, хто шукає свою другу половинку. Рік вдалий для відпочинку та поповнення у сім’ї.

Не слід братися за ті справи, які вам нецікаві, невигідні та порушують комфорт. Цей рік вимагає від вас уваги до здоров’я. Можуть нагадати про себе хронічні захворювання.

Терези

2022 вдалий для вирішення житлово-побутових питань. У Терезів з’явиться чудова можливість обзавестися сім’єю або зайнятися благоустроєм оселі. Дійте цілеспрямовано, простір готовий вас підтримати. У цей час будь-яка ситуація працюватиме на вас.

Проте хотілося б попередити, що ризикувати цього року треба обережно, інакше можна все втратити. Невдалий момент для обговорення перспектив відносин з коханою людиною, залиште поки що все як є. Добробут цього року безпосередньо пов’язаний з рівнем вашої самооцінки.

Скорпіон

У 2022 році Скорпіони встигатимуть вирішувати будь-які завдання. Але для цього потрібно виховати у собі такі якості, як організованість, пунктуальність і комунікабельність. Цей період готує багато приємних зустрічей, цікавих знайомств та захоплюючих поїздок.

Складним цей рік буде у сімейному житті. Вам доведеться серйозно підійти до питання подальших стосунків з партнером за шлюбом. Благополуччя цього року залежить від вашої ініціативи, активності та ще від стану закоханості.

Стрілець

У 2022 році Стрільці можуть покращити матеріальне становище. У цей час можна розраховувати на несподівано вигідні пропозиції, які даватимуть хороші дивіденди в майбутньому. Але слід звернути увагу на надійність партнерів, які пропонують нові проекти. Це чудовий час для здобуття нового досвіду, навчання, побудови корисних комунікацій.

Складнощі створюватиме ваша неорганізованість та невміння сказати «ні». Ваше благополуччя цього року залежить від підтримки вашої родини та комфортної атмосфери у домі.

Козеріг

2022 рік звертає увагу Козерогів на особисте життя. У вас є чудова нагода не лише зміцнити вже наявні стосунки, але й сформувати нові. Також цей період хороший тим, щоб зробити вибір, який змінить ваше життя на краще.

Імовірні труднощі у сфері фінансів, утримайтеся від випадкових витрат, а організованість, пунктуальність і комунікабельність дозволять збільшити добробут.

Водолій

2022 рік – період одержання бажаних результатів. Сприятливий час для звернення до державних установ, проходження медичних обстежень та профілактики, оформлення кредитів або виплати боргів.

Цього року у вас є можливість знайти впливові знайомства. Складність цього року в тому, що Водоліям важко зважитися на зміни. Ви боїтеся відповідальності, але, продовжуючи так жити, ви руйнуєте себе.

Риби

2022 рік звертає увагу Риб на сферу професійної діяльності. У вас є чудова нагода знайти для себе цікаве хобі, в якому зможете максимально розкритися. Складнощі цього року будуть пов’язані з отриманням результатів від співпраці з державними та фінансовими структурами.

Домовляючись на словах, ви ризикуєте залишитися ошуканими та розчарованими. Зростає ймовірність травм та аварій. Благополуччя цього року залежить від вашої рішучості та здатності вибудовувати конструктивні стосунки з потрібними людьми.

Підготував Олег Євтушенко, астролог, ректор Народного астрологічного університету

Читайте також: Гороскоп на п’ятирічку: кого із знаків зодіаку чекає величезний успіх?

Нове на сайті