Вони використовують мобільний та інтернет-зв’язок, віртуальні банківські послуги. Найчастіше жертвами їх стають довірливі люди похилого віку. Посилюється активність електронних грабіжників і у святкові дні, коли люди розслаблені, відпочивають.
Визначити, що вам дзвонить шахрай, насправді дуже просто: справжній банківський службовець ніколи не запитає термін дії картки, CVC-код, логін та пароль від мобільного банку, одноразовий пароль із смс-повідомлення, не запропонує переказати гроші на якийсь резервний рахунок.
Тому перше правило, коли вам зателефонували та сказали про сумнівний переказ із вашого рахунку, — не називати співрозмовнику персональну інформацію.
Як варіант, над аферистами можна пожартувати. Зазвичай шахраїв ставить у глухий кут, коли їхні потенційні жертви зізнаються, що так, переводили 100 тисяч гривень у Крижопіль або Тьмутаракань. А на прохання назвати термін дії картки, CVC-код, логін та пароль від мобільного банку можна продиктувати вигадані дані. Аферисти самі кинуть трубку!
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…