Вчені з Університету Калгарі протягом дев’яти років вели спостереження за здоров’ям і способом життя 143 тисяч осіб віком понад 40 років, які раніше не страждали на інсульт, серцево-судинні захворювання і рак.
У середньому кількість щоденного часу в сидячому положенні склала близько чотирьох годин.
“З усіх учасників дослідження інсульти трапилися майже у трьох тисяч осіб. У учасників віком до 60 років з низькою фізичною активністю, які відпочивали в сидячому положенні більше восьми годин, ризик інсульту був вищий у 4,2 раза порівняно з тими, хто проводив час сидячи менше чотирьох годин, а з тими, хто до того ж ще був і дуже рухливий – у 7 разів”, – такий вердикт статті.
Лікарі рекомендують для всіх людей будь-якої вікової категорії більше рухатися і менше, якщо немає потреби, сидіти або лежати. Якщо людина з якихось причин змушена проводити час у сидячому положенні, то їй треба кожну годину робити перерву на 10-хвилинну фізичну активність. Тільки таким способом можна знизити ризик серцево-судинних захворювань і уникнути інсульту.
Раніше опубліковано: З віком набираємо вагу. Як уникнути цього?
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…