Неділя, 26 Вересня, 2021
ГоловнаНовиниХто сьогодні відзначає іменини?

Хто сьогодні відзначає іменини?

Іменинами вважається дата пам'яті святого, що йде за днем ​​народження людини або збігається з ним. 25 серпня іменинники Олександр, Сергій, Олексій, Микола, Василь, В'ячеслав, Ілля, Антон, Степан.

Олександр

Ім’я Олександр прийшло до нас з давньогрецької мови і означає «захисник». Це дуже популярне і поширене ім’я не тільки в українському суспільстві, а й далеко за межами нашої країни.

Сергій 

Сергій – ім’я, яке прийшло до нас з латинської мови. Спочатку воно було поширене у Стародавньому Римі і звучало як Сіріус. Пізніше форма його дещо змінилася, і в церковних православних джерелах можна знайти ім’я Сергій. Сергій означає «вельмишановний», «ясний».

Олексій

Ім’я Олексій в перекладі з давньогрецької означає «помічник». Воно поширене на території України з давніх часів.

Микола 

Ім’я Микола досить поширене в сучасному суспільстві. Прийшло воно до нас із Давньої Греції і в перекладі означає “переможець народів”.

Василь

Давньогрецьке ім’я Василь походить від слова “басиліос” і в перекладі означає “цар”. Походження імені багато в чому визначає і характер його власника. Василі владні, люблять славу, похвалу.

В’ячеслав

Ім’я В’ячеслав має давньоруські корені. Утворено воно від слів “вяще”, що означало “більше”, і “слава”. Таким чином значення імені можна визначити як “велика слава”.

Ілля

Чоловіче ім’я Ілля прийшло до нас з давньоєврейської культури. У перекладі означає “фортеця Господня”. В характері Іллі з дитинства проявляється готовність допомогти.

Антон

Існують дві версії походження імені Антон. Одна стверджує, що ім’я має давньогрецькі корені і означає “супротивник”. Відповідно до іншої, ім’я Антон прийшло до нас з латини і перекладається як «змагун».

Степан

Ім’я Степан походить від давньогрецького слова «Стефанос», що означає «вінець», «вінок», «кільце», «корона».

Раніше повідомлялося, хто відзначає іменини 24 серпня.

Нове на сайті