Вівторок, 4 Жовтня, 2022
ГоловнаКомуналка«Нафтогаз»: новий тарифний план - «Комфортний сезон»

«Нафтогаз»: новий тарифний план – «Комфортний сезон»

Этот материал также доступен на русском языке
Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» ввела новий тарифний план на опалювальний сезон. З 9 серпня для побутових клієнтів діє план «Комфортний сезон». Про це інформує прес-служба компанії.

Як наголошується у повідомленні, особливостями тарифу є необхідність платити за газ рівномірними частинами щомісяця.

Ціна на газ у тарифному плані «Комфортний сезон» зафіксована на рівні чинного річного тарифу – 7,96 гривні/кубометр з ПДВ без вартості розподілу (доставки). 

Загальна сума до оплати в новому тарифному плані визначається при підключенні клієнта – відповідно до обсягу газу, який жителі конкретного домогосподарства в середньому споживають протягом опалювального сезону (в період з жовтня і до кінця квітня). Протягом семи місяців клієнт платить рівномірними частинами, а саме – 1/7 від вартості зарезервованого обсягу газу.

Необхідний обсяг газу в опалювальний сезон розраховується з огляду на дані про використання газу конкретним клієнтом і відповідно до його типу споживання, серед яких: тип «приготування їжі» (50-200 кубів газу на місяць), тип «приготування їжі та підігрівання води» (150-500 кубометрів газу на місяць), а також тип «опалення» (800-20 тис. кубів газу на місяць).

Щомісячну оплату за газ потрібно зробити не пізніше 15 числа.

Тарифний план «Комфортний сезон» діє протягом опалювального сезону – сім повних місяців: з 1 жовтня і до 30 квітня. Перехід на нову тарифну пропозицію можливий за умови відсутності заборгованості у клієнта. У будь-який період клієнт за бажанням може змінити тарифний план «Комфортний сезон», вибравши іншу доступну пропозицію від «Нафтогазу України».

Джерело: https://glavcom.ua/

Раніше опубліковано: На скільки зростуть тарифи на комуналку?

Нове на сайті