Субота, 31 Липня, 2021
ГоловнаГрошіНова афера: пропонують перевести пенсію до банку

Нова афера: пропонують перевести пенсію до банку

З обов'язковим переказуванням пенсій на банківські карти, обіцяним чотири місяці тому, уряд поки що почекає. Ще два роки виплати пенсіонерам будуть приносити листоноші. Але поки люди готувалися до можливих змін, аферисти придумали нову схему «розводу». 

Шахраї, представляючись працівниками банку, приходять до квартир пенсіонерів і пропонують їм швидко та безкоштовно перевести пенсію з пошти до фінансової установи. При цьому просять оформити на себе доручення. А отримавши його, починають просто знімати гроші з рахунку людей, що нічого не підозрюють. У результаті таких афер довірливі пенсіонери втратили вже десятки тисяч гривень.

Причому банки безумовно не виступають ініціаторами таких візитів. Тому, якщо до вас звертаються якісь люди з пропозицією оформити банківську карту вдома, причому ви самі з таким проханням до банку не зверталися, це очевидно якась шахрайська схема.

Тож запам’ятайте: якщо до вас навідалися з пропозицією допомогти з переказуванням пенсії – звертайтеся одразу до поліції.

Нове на сайті