Ідея про те, що “щастя не купиш за гроші”, переважає вже більше десятиліття, але вчені кажуть, що таке твердження помилково. Про це повідомляє Science Focus.
Вчені провели експеримент: 200 учасникам видали на руки $10 тисяч, а контрольній групі зі 100 осіб не дали нічого. Щасливчики мали витратити подарункові бабки протягом найближчих трьох місяців.
Усі 300 учасників експерименту вели щоденник – як вони мають настрій, чи добре їм живеться і чи радіють вони кожному прожитому дню?
Результати опитування показали, що люди, які отримали кошти, були на порядок щасливіші за своїх співучасників з контрольної групи.
Учасники з бідних країн з низьким рівнем доходу, які отримали гроші, виявилися щасливішими за учасників із багатих країн з високим рівнем доходу.
Ефект щастя зберігся і за півроку.
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.