Сьогодні ж багато хто нехтує насінням, не включаючи його повноцінно до свого раціону. І дуже дарма!
Після численних досліджень вчені довели, що у тих, хто на постійній основі вживає в їжу різноманітне насіння, рідше спостерігається дефіцит вітамінів та інших життєво важливих речовин.
Насіння добре себе показало, як помічники в процесах одужання та відновлення організму. А ще вони вважаються дієтичним продуктом завдяки низькому глікемічному індексу і великій кількості клітковини.
Багато яке насіння є повноцінним харчовим продуктом, яке допоможе заповнити нестачу корисних речовин, знизити вагу або налагодити роботу шлунку.
Насіння чіа є чемпіоном з вмісту харчових волокон, або клітковини, воно – чудове джерело Омега-3 жирних кислот і містить велику кількість антиоксидантів. У шлунку насіння чіа набухає, перетворюючись на гелеподібну масу. Вона допомагає надовго зберегти відчуття ситості. Насіння чиа можна додавати в йогурти, каші, сир, салати.
Насіння конопель ніякого відношення до наркотику не має, бо вирощене для харчування насіння конопель відрізняється від того, яке використовують з медичною метою. У насінні конопель міститься рослинний білок, який за складом схожий на тваринний, залізо, кальцій та магній, омега-6 та омега-3 жирні кислоти. Додавати насіння конопель можна в каші, супи, салати.
Насіння гарбуза. Головна користь насіння гарбуза полягає у високому вмісті заліза та цинку. Гарбузове насіння корисне як у сирому, так і у смаженому вигляді. Його можна використовувати як добавку до йогуртів, каш, хліба, супів і салатів.
Насіння льону містить речовини, що посилюють кровотік і благотворно впливають на серцево-судинну систему організму. Льон вважається одним з найкращих джерел розчинних волокон, які допомагають підтримувати нормальний рівень цукру в крові. Крім того, насіння льону підвищує апетит. Перед вживанням його краще подрібнити в кавомолці, а краще – додавати до салатів.
Коли немає часу на складні рецепти, ці тефтелі виручать - готуються швидко, виходять ситними та…
В Україні майже 9 мільйонів людей живуть за межею бідності, але державні програми підтримки охоплюють…
З липня більшість видів допомог, які раніше оформлювали у відділах соцзахисту, тепер виплачуватиме Пенсійний фонд.…
На 84-му році життя помер відомий український композитор Ігор Поклад. Його хіти «Ой, летіли дикі…
Хочете, щоб ваша цибуля зберігалася довго? Дізнайтесь, як не проґавити ідеальний момент для збору врожаю.
Цей домашній сир має насичений смак і щільну текстуру, як у справжніх сироварів. А головне…