Середа, 24 Липня, 2024
ГоловнаДачаЛози винограду будуть ломитися від великих ягід: внесіть це підживлення в червні

Лози винограду будуть ломитися від великих ягід: внесіть це підживлення в червні

Этот материал также доступен на русском языке
Хочете отримати хороший урожай солодкого винограду? Не забудьте внести правильне підживлення. Зробити це необхідно у червні!

На червень припадають найважливіші етапи розвитку винограду – активне зростання, цвітіння та зав’язування плодів. Тому дуже важливо вчасно “підживити” рослину за допомогою правильного підживлення. У такому разі ви можете розраховувати на добрий урожай великих ягід.

Раніше ми розповідали, як захистити виноград від хвороб.

Магазинні препарати для підживлення винограду у червні

У червні виноград потребує фосфору, калію та азоту. Тому пропонуємо три найефективніші підживлення:

1. Суперфосфат. Розведіть три столові ложки суперфосфату в 10 літрах води та полийте розчином кущ. Цей розчин сприяє утворенню великої кількості зав’язей та стимулює ріст винограду.

2. Нітрофоска. Розведіть 65 грамів нітрофоски (два сірникові коробки) в 10 літрах води і полийте розчином кущ. Такий розчин сприяє розвитку листя, кореневої системи, підвищує солодощі та соковитість ягід, а також стійкість винограду до захворювань та холодної погоди.

3. Борна кислота. Розведіть пакетик борної кислоти за 1 літр води до повного розчинення. Змішайте розчин із 8 літрами води та підгодуйте кус. Такий розчин стимулює утворення зав’язей та швидке цвітіння.

Народні рецепти для підживлення винограду

Найефективнішими “народними” підживленнями для винограду є:

1. Дріжджі. Розведіть 100 г дріжджів в 500 мл води і дайте настоятися протягом тижня в теплі. Змішайте цей розчин із 5 літрами води та підгодуйте кущ. Розчин стимулює ріст винограду.

2. Курячий послід. Розчиніть 250 грамів посліду в 1 літрі води і дайте настоятися протягом двох тижнів. Розбавте розчин водою у співвідношенні 1:10 та внесіть під кущ. Такий розчин підвищує стійкість винограду до поганих погодних умов та захворювань.

3. Деревний попіл. Розведіть 2 склянки попелу в 10 літрах води і дайте настоятися тиждень. Підгодуйте розчином виноград – він сприятливо впливає на плодоношення.

Вас також можуть зацікавити новини:

Українцям припинять виплачувати пенсію: у Пенсійному фонді зробили попередження

Масштабна афера: усі пенсії після 2017 року нараховані неправильно (відео)

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні