Багато пацієнтів стикаються з тим, що вузький фахівець, наприклад ендокринолог, говорить, що він не має технічної можливості виписати електронне направлення або електронний рецепт і відправляє людину до сімейного лікаря.
У Національній службі здоров’я (НСЗУ) розповіли, що всі лікарі можуть і повинні створювати такі направлення та рецепти і вносити їх до електронної системи. Технічну можливість для цього лікарні мають, незалежно від форми власності.
Якщо вузький фахівець відмовляється виписати е-направлення або е-рецепт, зверніться до керівника медустанови. Якщо проблему не вдається вирішити, зателефонуйте до НСЗУ за номером 16-77 і уточніть, як подати скаргу.
Врахуйте, що повторний огляд осіб з інвалідністю, які мали його пройти у першій половині 2025 року, буде автоматично подовжено до 30 червня 2025 року.
Ті, хто пропустив огляд з поважних причин, повинні його пройти до 1 листопада 2025 року (чоловіки 25-60 років з II або III групою) і до 1 квітня 2026 року (всі інші категорії).
Читайте також:
Українська жіноча хустка в нашій культурі має символічне значення та вважається оберегом. Навіть існує неофіційне…
Взимку, у розпал застуд та захворювань, важливо підтримувати свій імунітет. Імунітет відіграє ключову роль у…
Якщо не знаєте, як надати пікантності страві з м'яса чи риби, спробуйте приготувати соус з…
Підвищений холестерин може призводити до серцево-судинних захворювань – від гіпертонії до інсульту та інфаркту.
Нещодавно Кабінет міністрів ухвалив постанову*, яка дає змогу ліквідувати МСЕК. Як зміниться встановлення інвалідності і…
Достроково вийти на пенсію можуть не лише ті, хто працював за списком №1 і №2…