Це делікатна проблема, про яку не прийнято говорити вголос, чи захворювання, з яким потрібно звернутися до фахівця? Що робити: поспішати приймати медикаменти чи можна якимись іншими способами подолати проблему? Чи можна профілактувати захворювання?
Є кілька правил, які допоможуть зміцнити сечовий міхур і покращити його здатність до утримання сечі.
Раніше ми писали про делікатні проблеми: як знизити активність сечового міхура?
Після операції, внаслідок вікових змін, великої ваги або сильного напруження при кашлі та запорах м’язи тазового дна можуть бути ослаблені. Зміцнити їх допоможуть вправи Кегеля, які також будуть ефективними при кишковому нетриманні. Їх можна виконувати постійно і в будь-якому місці, і це буде непомітним для оточуючих.
Вправи полягають у напруженні та розслабленні м’язів тазового дна. Щоб відчути потрібні м’язи, спробуйте, перебуваючи в туалеті, кілька разів на короткий час перервати сечовипускання або стиснути сфінктер заднього проходу.
Найлегше вправи робити лежачи. Під час виконання вправ не затримуйте дихання.
Ваше завдання – виконати не менше трьох підходів по 10 повторів на день.
Надалі постарайтеся підтримати напруження м’язів протягом 10 секунд, роблячи після цього 10-секундну паузу.
Тренування за системою Кегеля необхідно проводити доти, доки не сформується природна здатність тазових м’язів до рефлекторного скорочення, що призведе до утримання сечі. Такого ефекту можна досягти вже за 2-3 місяці регулярних занять. Але навіть після того як тонус м’язів відновиться, заняття припиняти не можна.
Вас також можуть зацікавити новини:
Виразкова хвороба відрізняється періодами весняного та осіннього загострення. Тому саме зараз слід докладніше поговорити про…
Ми робимо запаси влітку та восени, і всю довгу зиму вони вносять корисну та смачну…
Законодавство та порядок регулювання дії законів постійно проходять трансформації: запроваджуються зміни, удосконалення. Як устежити за…
Яйця – популярний та улюблений багатьма продукт харчування. Але іноді можуть потрапити яйця із секретом.
Пенсійний фонд регулярно інформує українців про надбавки за вік. Але за законом таких виплат кілька,…
Хочете, щоб ваш сад радував вас пишним цвітінням і хорошим урожаєм? Обов'язково обріжте ці рослини…