Сімейна лікарка Надія Цвєткова зазначає, що носіння фітнес-браслета може бути корисним для літніх людей з кількох причин.
– По-перше, він дозволяє контролювати фізичну активність, відстежуючи кількість кроків, спалені калорії та рівень активності. Деякі браслети нагадують про необхідність рухатися, якщо людина довго сидить, допомагаючи уникати застою і підтримувати рухливість. Це важливо для здоров’я.
По-друге, браслети мають функції моніторингу здоров’я: вимірюють пульс, рівень кисню в крові та аналізують сон. Це особливо корисно для людей з хронічними захворюваннями, такими як гіпертонія або проблеми з серцем. Деякі моделі навіть мають функцію ЕКГ – вона допомагає виявляти різноманітні порушення ритму серця, такі як аритмії, а також інші серцеві захворювання, включаючи ішемію або інфаркт міокарда. Якщо є функція запису показників, то їх можна передати лікарю й отримати онлайн-консультацію.
Крім того, фітнес-браслет допомагає відстежувати якість сну, що важливо для самопочуття в старшому віці. Також у фітнес-браслетах є маячок, який дозволяє відстежувати місцезнаходження людини. Для літніх людей або тих, хто має проблеми з пам’яттю, ця функція буде дуже корисною. Родичі або опікуни можуть відстежувати місцезнаходження людини у випадку, якщо вона загубиться або не відповідає на дзвінки, – пояснює лікарка.
Сьогодні фітнес-браслети можна придбати в магазинах побутової техніки або в комп’ютерній торгівлі. Їхня ціна залежить від функцій та матеріалу, з якого вони зроблені. Наприклад, найдешевші моделі коштують приблизно 160-500 гривень. Вони контролюють фізичні навантаження, відстежують пульс, моніторинг серцевого ритму, відстеження сну і показують повідомлення зі смартфона.
Є браслети дорожчі, наприклад, за 700-900 гривень. Вони мають додаткові функції, такі як датчик насичення крові киснем, сенсорний екран і вологозахист. Є звісно й дорожчі моделі, але вони призначені для професійних спортсменів.
Перед покупкою фітнес-браслета визначте, які функції для вас найважливіші. Зверніть увагу на час роботи пристрою від одного заряду. Також обов’язково перевірте сумісність фітнес-браслета з вашим смартфоном (уточнюйте у продавця).
Фітнес-браслет – це сучасний електронний гаджет, який носять на зап’ясті для відстеження фізичної активності та стану здоров’я. Він працює у поєднанні зі смартфоном. Він підтримує отримання сповіщень з телефону, а іноді дозволяє відповідати на них за допомогою заздалегідь налаштованих шаблонів або голосових команд.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: фітнес-браслети можуть працювати і без приєднання до телефону, але тоді їх можна використовувати лише як годинник, крокомір та пульсометр.
Відкрийте магазин застосунків на своєму телефоні (Google Play або App Store) і завантажте офіційний застосунок вашого фітнес-браслета (ця інформація вказана в інструкції до гаджета).
Увімкніть Bluetooth (Блютус) на телефоні, відкрийте встановлений застосунок і створіть обліковий запис (авторизуйтеся).
У застосунку знайдіть опцію «Додати пристрій» або «Підключити браслет»: виберіть фітнес-браслет за назвою зі списку доступних пристроїв.
Чекайте на підключення і дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити процес.
Після підключення налаштуйте параметри браслета через застосунок, наприклад, цілі активності, сповіщення тощо.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: це загальні рекомендації, вони можуть трохи відрізнятися залежно від марки браслета. Якщо у вас виникнуть проблеми з підключенням, зверніться до магазину, в якому ви його купували, вам там допоможуть.
Вас також можуть зацікавити новини:
Якщо в хаті пахне тістом, пирогами – значить, у будинку панують любов та турбота про…
Таргани — одні з найвитриваліших шкідників, які легко пристосовуються до різних умов і знаходять джерела…
Квасоля - смачна бобова культура, багате джерело білка, що добре засвоюється організмом.
Ситуації з боргами з комунальних платежів, що раптово утворилися, все частіше починають турбувати українців, особливо…
Не забудьте вкрити свій виноград на зиму, інакше морози його знищать.
Смачний торт можна приготувати дуже швидко! Переконайтеся в цьому простого рецепту.