Порушення цілісності зубного ряду може негативно вплинути як на зовнішній вигляд людини, так і на загальне самопочуття та здоров’я. Втрата одного або одразу декількох зубів впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. Людина не може добре пережовувати їжу, внаслідок чого цілі шматки їжі потрапляють у шлунок, що негативно відображається на його роботі. Також дуже часто внаслідок втрати зубів з’являється картавлення, неприродне присвистування, шепелявлення під час розмови. Саме тому протезування зубів у Вінниці, як і в будь-якому іншому місті України, має великий попит серед людей різного віку.
На сьогодні існує декілька видів зубного протезування. Вони відрізняються один від одного ціною, матеріалами та технологією проведення робіт. Усі зубні протези можна розділити на дві великі групи: знімні та незнімні.
Допомагають відновити усі функції зубів, які було втрачено. З їхньою допомогою можна відкорегувати жувальну функцію та виправити прикус. Незнімні зубні протези тримаються дуже міцно, зняти їх в домашніх умовах неможливо.
Найголовніші переваги таких протезів:
До незнімних зубних протезів відносяться:
Це спеціальна ортопедична конструкція, яка надягається на щелепу та легко знімається у будь-який час. Найкращий спосіб зубопротезування — це звичайно використання незнімних протезів. Але якщо обмежений бюджет і треба швидко відновити зубний ряд, то використання знімних протезів — найоптимальніший варіант.
Серед особливостей таких протезів можна назвати:
*на правах реклами
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.