Це можна зробити як у досудовому порядку, так і в суді, повідомляє МОЗ.
Щоб оскаржити рішення у досудовому порядку, потрібно звернутися з письмовою заявою до тієї ж комісії МСЕК, яка ухвалювала рішення, або до обласної чи центральної комісії. Після цього буде проведено повторний огляд, на основі якого буде ухвалено нове рішення.
У разі повторної відмови рішення можна оскаржити у Центральній МСЕК МОЗ. У складних випадках центральна комісія може направити людину до Науково-дослідного інституту з проблем інвалідності до Дніпра або Вінниці. Ці інститути можуть порекомендувати МСЕК присвоїти людині таку чи іншу групу інвалідності.
Щоб оскаржити рішення в суді, треба звернутися туди не пізніше шести місяців після рішення МСЕК. Звертатися потрібно до адміністративного суду за місцем проживання або за місцем перебування МСЕК.
Якщо під час проходження МСЕК порушують ваші права або вимагають хабар, телефонуйте на «гарячу лінію» МОЗ: 0800-60-20-19 (всі дзвінки безкоштовні).
Меморандум з Міжнародним валютним фондом передбачає підвищення тарифів для українців. Коли саме це відбудеться.
Пенсіонерка звернулася до ПФУ за доплатою за вік, але отримала відмову. У чому причина і…
Пенсійний фонд України отримав нові обов’язки — тепер саме він опікується багатьма видами соціальних виплат.…
Наразі це вже четвертий регіональний форум, який організовано за підтримки проєкту Реабілітація в Україні (Rehab4U).
Український ринок демонструє стабільно високий інтерес до продукції з Піднебесної протягом останніх десятиліть. Цей тренд…
Як збільшити врожай огірків за допомогою копійчаного засобу, який є в кожній домашній аптечці. Огірки…