Це можна зробити як у досудовому порядку, так і в суді, повідомляє МОЗ.
Щоб оскаржити рішення у досудовому порядку, потрібно звернутися з письмовою заявою до тієї ж комісії МСЕК, яка ухвалювала рішення, або до обласної чи центральної комісії. Після цього буде проведено повторний огляд, на основі якого буде ухвалено нове рішення.
У разі повторної відмови рішення можна оскаржити у Центральній МСЕК МОЗ. У складних випадках центральна комісія може направити людину до Науково-дослідного інституту з проблем інвалідності до Дніпра або Вінниці. Ці інститути можуть порекомендувати МСЕК присвоїти людині таку чи іншу групу інвалідності.
Щоб оскаржити рішення в суді, треба звернутися туди не пізніше шести місяців після рішення МСЕК. Звертатися потрібно до адміністративного суду за місцем проживання або за місцем перебування МСЕК.
Якщо під час проходження МСЕК порушують ваші права або вимагають хабар, телефонуйте на «гарячу лінію» МОЗ: 0800-60-20-19 (всі дзвінки безкоштовні).
Пенсійний фонд виплачує додаткову грошову допомогу українцям, яким виповнилося 65 років. Але є умова.
Частині українців надають нову гуманітарну допомогу. Як отримати продуктовий набір.
Частині українців доведеться повторно подавати заяву для отримання субсидії на житлово-комунальні послуги. Кого саме це…
В Україні почали діяти нові правила проходження технічного огляду автомобілів. Що змінилося і за що…
Частина українських пенсіонерів можуть отримати нову одноразову грошову допомогу. Куди звертатися.
Закордонний стаж в Україні зараховуватимуть по-новому. Пенсійний експерт пояснив, чи можн заробити пенсію, працюючи в…