Це можна зробити як у досудовому порядку, так і в суді, повідомляє МОЗ.
Щоб оскаржити рішення у досудовому порядку, потрібно звернутися з письмовою заявою до тієї ж комісії МСЕК, яка ухвалювала рішення, або до обласної чи центральної комісії. Після цього буде проведено повторний огляд, на основі якого буде ухвалено нове рішення.
У разі повторної відмови рішення можна оскаржити у Центральній МСЕК МОЗ. У складних випадках центральна комісія може направити людину до Науково-дослідного інституту з проблем інвалідності до Дніпра або Вінниці. Ці інститути можуть порекомендувати МСЕК присвоїти людині таку чи іншу групу інвалідності.
Щоб оскаржити рішення в суді, треба звернутися туди не пізніше шести місяців після рішення МСЕК. Звертатися потрібно до адміністративного суду за місцем проживання або за місцем перебування МСЕК.
Якщо під час проходження МСЕК порушують ваші права або вимагають хабар, телефонуйте на «гарячу лінію» МОЗ: 0800-60-20-19 (всі дзвінки безкоштовні).
На які тільки хитрощі не йдуть овочівники, щоб зібрати ранній та рекордний урожай. Сьогодні розповідаємо…
4 квітня очікується погода без опадів, у південних областях - місцями дощі.
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Цього дня прийнято звертатися з молитвою до Діви Марії та просити захисту та заступництва у…
2025 року українські пенсіонери зможуть отримати нову фінансову допомогу, яку здійснить Міністерство соціальної політики разом…
Якість прання залежить від забрудненості білизни, і від прального засобу. Скільки порошку треба, щоб ваша…