Якщо в саду є невелика ділянка землі, можна організувати:
Коли можливості виділити землю під посадку овочів, квітів чи трав немає, можна використовувати контейнерне озеленення, насипавши землю в кашпо, горщики та вазони. Плюси контейнерного садівництва в тому, що воно не займає багато місця та є досить мобільним — за потреби місткості з рослинами можна переміщати в тінь або на сонце, залежно від часу доби й інтенсивності сонячних променів.
До них належать:
Також у саду можна займатися творчістю — наприклад, розфарбувати садові горщики, побудувати шпаківню, змайструвати скульптури для декорування навколишнього простору. Такі творчі проєкти зацікавлять і дітей, які під час занять зможуть розкрити творчий потенціал, розвинути уяву та моторику.
Ті, хто люблять складні завдання, можуть спробувати зробити своїми руками якийсь водний елемент для саду — наприклад, фонтан, водоспад чи ставок. Усі необхідні інструменти та деталі можна замовити в інтернеті й там же знайти докладну текстову або відеоінструкцію щодо створення вибраного об’єкта.
*на правах реклами
В Україні виявили правопорушення в нарахуваннях оплати за комунальні послуги. Що чекає на споживачів.
В Україні змінили правила нарахування частини виплат. Пенсійний фонд зробив важливу заяву.
Українцям надають підтримку у вигляді фінансової допомоги. Як отримати кошти.
Пам’ятаєте ті часи, коли для оформлення банківської картки треба було виділити пів дня, зібрати документи,…
Хочете приготувати щось смачне, але не хочете довго возитися на кухні? Спробуйте заливний пиріг! Це…
Дізнайтеся, як використовувати сновидіння для пошуку відповідей на життєві питання за допомогою методів, запропонованих психологом…