Якщо в саду є невелика ділянка землі, можна організувати:
Коли можливості виділити землю під посадку овочів, квітів чи трав немає, можна використовувати контейнерне озеленення, насипавши землю в кашпо, горщики та вазони. Плюси контейнерного садівництва в тому, що воно не займає багато місця та є досить мобільним — за потреби місткості з рослинами можна переміщати в тінь або на сонце, залежно від часу доби й інтенсивності сонячних променів.
До них належать:
Також у саду можна займатися творчістю — наприклад, розфарбувати садові горщики, побудувати шпаківню, змайструвати скульптури для декорування навколишнього простору. Такі творчі проєкти зацікавлять і дітей, які під час занять зможуть розкрити творчий потенціал, розвинути уяву та моторику.
Ті, хто люблять складні завдання, можуть спробувати зробити своїми руками якийсь водний елемент для саду — наприклад, фонтан, водоспад чи ставок. Усі необхідні інструменти та деталі можна замовити в інтернеті й там же знайти докладну текстову або відеоінструкцію щодо створення вибраного об’єкта.
*на правах реклами
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…