Дотримуйтесь таких порад:
Не забувайте також доглядати пральну машину комплексно. Протирайте вручну дверцята приладу від залишків піни. Мийте відсік для побутової хімії хоча б раз на місяць. Внутрішню частину рекомендується також очищати щомісяця. Можна купити спеціальний засіб для догляду і залити його перед пранням.
Серед домашніх методів – суміш із миючої та лимонної кислоти, яка додається прямо в барабан, після чого запускається порожня машина на високих температурах. Обов’язково просушуйте бак після роботи. Розклавши випрані речі на сушарці, залиште дверцята пральної машини відкритою на пару-трійку годинника. Завдяки природному висиханню в барабані не накопичується вогкість, яка може стати причиною неприємного запаху та утворення плісняви.
*на правах реклами
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…