Ці девайси на кілька кроків уперед випереджають конкурентів та навіть сучасні гаджети. Для тих, хто раніше не чув про «швейцарців» і вагається, чи варто купити швейцарський годинник, представлена інформація нижче.
Годинники зі Швейцарії уже протягом декількох десятиліть вважаються ідеалом. Маркування «Swiss made» отримують лише ті моделі, механізм котрих на 70% складається із деталей, виготовлених у Швейцарії.
Репутація та надійність швейцарських годинників досягнута за допомогою двох факторів:
Репутація досягається також виключно ручним збиранням годинника, незважаючи на те, що більшість компаній вже перейшли на автоматичне виготовлення. Через ручне збирання швейцарський годинник «ходить» довго та точно. Але і вартість годинника буде набагато більшою.
Щоб зрозуміти, в чому полягає інвестиційна цінність годинника, варто розуміти причини, які впливають на високу ціну, крім ручного збирання механізму.
Не варто забувати й про транспортування годинника в магазин, адже в Україні моделі не виготовляються – за це також варто заплатити, але результат повністю перевершує очікування.
Для тих, хто вирішив купувати швейцарський годинник, але не знає чи потрібно і як саме це робити, існує кілька порад.
Перш за все, варто визначитися – кварц або механіка. У першому варіанті встановлюється батарея, в механіці – спеціальна пружина. Вважається, що кварцеві годинник більш точні та чіткі, але все індивідуально.
Важливою деталлю в годиннику є скло, яке захищає механізм від пошкоджень. Найбільш бюджетним варіантом є мінеральне скло, яке більш тверде, ніж пластик та захищає від подряпин. Скло із сапфіру здатне витримати великі навантаження, 70% всіх швейцарських годинників мають саме сапфірове скло. Пластику «швейцарці» не мають.
Якщо в планах використання в умовах високої вологості, варто звернути увагу на водозахисну функцію. З цією функцією можна приймати душ або плавати, але все повинно бути в межах розумного.
*на правах реклами
Сьогодні у рейтингу країн за тривалістю життя є лідери, де люди живуть понад 85 років,…
Скандальний закон, ухвалений без особливої уваги 2022 року, може коштувати українцям їхнього останнього майна. Новий…
Інтернет-шахраї не дрімають: крадуть гроші з карток та видають себе за банківських працівників.
Сонце – радість, але й стрес для шкіри Навіть коротке перебування на сонці може залишити…
На найближчому пленарному тижні Верховна Рада України розгляне питання про продовження воєнного стану та загальну…
Кислий сир – не привід викидати продукт. За допомогою простого трюку та доступних інгредієнтів можна…