Виправити ситуацію можна. Для цього підійдуть фільтри для води механічного очищення, які допомагають усунути сторонні домішки та роблять її безпечною для пиття та приготування їжі.
Які різновиди фільтрів підходять
Систем водопідготовки, які можна використовувати у приватних та заміських будинках, багато. Вони відрізняються:
- типом конструкції;
- спосіб встановлення;
- вартістю;
- ступенем очищення.
При виборі фільтра потрібно враховувати склад води та бажаний результат.
Фільтр зворотного осмосу
На сьогодні це найефективніша система водопідготовки. Головний елемент конструкції – мембрана. Вона є основним бар’єром, що сприяє видаленню складно відокремлених забруднювачів (до 99,8%). Мембрана ефективно фільтрує мікрочастинки розміром до 0,0001 мкм, не пропускаючи солі жорсткості, залізо, іони натрію, нітрати, бактерії, віруси.
Проточний фільтр
Проточні фільтри встановлюються безпосередньо у точках водозабору. Це зручний та ефективний спосіб отримання чистої та безпечної води безпосередньо в момент її використання. Перевага таких систем у тому, що можна підібрати наповнення картриджів відповідно до особливостей води у конкретному населеному пункті.
Магістральний фільтр-колба
Магістральні фільтри встановлюються у тих випадках, коли вода дуже забруднена. Звичайні фільтри грубої очистки в таких ситуаціях не впораються, оскільки у складі води можуть бути присутніми не тільки механічні домішки, а й патогенна мікрофлора, органіка, солі жорсткості.
Магістральні фільтри працюють комплексно: виконують грубе очищення, пом’якшення та знезалізнення. У деяких випадках може додатково знадобитися система очищення води від сірководню, щоб усунути неприємний запах і сторонній присмак.
Магістральна колона
Такі системи водопідготовки забезпечують комплексне очищення. Назва фільтра обумовлена його конструкцією відповідної форми. Це довгастий металевий або пластиковий контейнер із фітингами для кріплення на магістралі. У моделях преміум-класу додатково є панель управління, яка дозволяє контролювати робочий процес та рівень забруднення системи.
Настільний фільтр
Це фільтр проточного типу, який монтується до системи водопостачання та встановлюється на столі, як правило, на мийці поряд із звичайним краном. Для зручності настільний фільтр має власний кран. Це доступний за ціною спосіб приготування питної води.
*на правах реклами