Багато гастритів – це хвороби сучасного світу, де все підпорядковується часу. І дуже часто його не вистачає на правильний та спокійний прийом їжі. Приймати їжу ніколи не треба швидко та на бігу. Саме це сприяє розвитку гастритів, які у занедбаному стані можуть перерости у виразкову хворобу.
Трави мають різні можливості для лікування гастритів та виразкових хвороб. Вони знімають спазми і болі, мають обволікаючу дію, знімають запалення і загоюють, налагоджують перетравлення їжі і мають протимікробну дію.
Лікування гастриту дарами природи при підвищеній кислотності
Нещодавно ми розповідали, що допоможе при гастриті зі зниженою кислотністю.
Настій солодки
Рекомендується застосовувати при гіперацидних гастритах, тобто із надмірною кислотністю шлункового соку. 10 г подрібненого кореня солодки голої заварити 200 мл окропу, настояти на водяній бані 20 хвилин, охолоджувати 45 хвилин, процідити і довести об’єм до початкового.
Приймати по 1 столовій ложці 3-4 рази на день до їди.
Настой лепехи
1 чайну ложку подрібненого кореневища лепехи звичайної заварити 300 мл окропу, настояти 20 хвилин і процідити.
Пити по 70 мл 4 рази на день 30 за хвилин до їди.
Настой звіробою
3 столові ложки подрібненої трави звіробою продірявленого заварити 200 мл окропу. Настояти 2 години і процідити.
Пити по 70 мл щодня після їди.
Пам’ятайте! Рослина отруйна! Дотримуватись дозування. При тривалому застосуванні викликає звуження кровоносних судин і підвищує кров’яний тиск.
Настій збору
Взяти 10 г насіння льону, по 20 г трави деревію та суцвіть ромашки. 1 столову ложку подрібненої суміші залити 200 мл окропу, настояти 20 хвилин і процідити.
Пити по 100 мл 4-5 разів на день.
Відвар збору
Взяти в рівних частинах листя вахти трилистої та м’яти перцевої, траву деревію та золототисячника, насіння кропу запашного. 1 столову ложку подрібненої суміші залити 200 мл окропу. Кип’ятити на слабкому вогні 7-10 хвилин, настояти 20 хвилин і процідити.
Пити по 100 мл 3 рази на день 30 хвилин до їди.
З книги «Шлях до довголіття» Віктора Чернишова