Якщо вам потрібен недорогий сучасний смартфон із більшістю сучасних функцій, варто звернути увагу на китайський бренд Vivo. Наприклад, модель Y15s. Пристрій працює на процесорі Helio P35, має ємну батарею на 5000 мАг, дисплей із захистом очей HD Halo FullView, три слоти під SIM та microSD карти, спеціальний ігровий режим Multi-Turbo 3.0 та інші корисні функції.
Придбати смартфон Vivo Y15S можна, наприклад, у магазині «Фокстрот». Це найбільша в Україні торговельна мережа, яка працює з 1996 року. Тут завжди великий вибір не тільки мобільних телефонів та аксесуарів до них, а й різної дрібної та великої побутової техніки. Окрім онлайн-магазину, “Фокстрот” представлений великою мережею офлайн магазинів практично в кожному великому місті країни.
Екрани стають все кращими й кращими. Підвищується їх роздільна здатність, яскравість, контрастність і перенесення кольорів. При цьому енергоспоживання навпаки знижується або залишається на колишньому рівні. Однією з провідних технологій сьогодні є OLED. Вона забезпечує насичені кольори, глибокий чорний та більш високу енергоефективність. Наприклад, Vivo Y15s екран оснащений режимом захисту очей.
Останніми роками спостерігається тренд переходу від професійного знімального обладнання до флагманських смартфонів. Рівень їхніх камер виріс настільки, що дозволяє закривати багато завдань блогерів та невеликих продакшн-студій.
Bluetooth, 4G, WiFi, GPS. Ще 5-10 років тому ці режими доводилося відключати т.к. вони швидко розряджали батарею на телефоні. Сьогодні блютуз включений завжди через гаджети, пов’язані зі смартфоном – навушники, годинник фітнес-браслети і т.п. А на Wi-Fi ми навіть не звертаємо увагу. Батареї на смартфонах легко дотягують від розетки вранці — до розетки ввечері.
Сканери обличчя або відбитка пальця також давно стали повсякденністю, але робота над покращенням їхньої якості ніколи не припиняється. Ми вже пройшли шлях від сканера відбитків пальців на задній кришці, до бічної кнопки, як Vivo Y15S і сьогодні все більше смартфонів пропонують невидимий сканер під екраном.
Технологія лише зароджується. Вона вже дозволяє вирішувати деякі завдання для вузьких фахівців, але викликати таксі або замовити піцу штучний інтелект поки що не здатний. З’являється все більше інформації про впровадження ШІ в нові смартфони, але що з цього вийде і як ця технологія допомагатиме у вирішенні повсякденних завдань, уявити поки що складно.
Вони вже продаються і мають популярність, але технологія явно сирувата і на неї напевно чекає технічний прорив. Збільшувати розміри сучасних смартфонів фізично вже нікуди, а складний пристрій легко перетворює компактний телефон на планшет.
Ця технологія має всі шанси створити революцію взаємодії зі світом через мобільні пристрої. Окуляри AR та VR вже з’явилися. Подальший їх розвиток у вигляді деяких рішень безперечно переберуться і на смартфони.
*на правах реклами
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…