Проростки зерен сприяють поліпшенню метаболізму (обмін речовин), підвищують імунітет, нормалізують кислотно-лужний баланс, очищають організм від токсинів.
Пшениця покращує розумову діяльність, зміцнює серце, регулює роботу кишечника та шлунка, покращує стан шкіри. Для пророщування зерна потрібно промити, залити водою і залишити на ніч. Вранці знову промити і розкласти їх на тарілці. Вживати їх можна вже наступного дня.
Гречка зміцнює стінки судин, очищає печінку та кишечник, виводить з організму токсини та «поганий» холестерин. Для пророщування потрібні лише зелені зерна. Їх потрібно перебрати, промити і залити водою на чотири-п’ять годин. Ще раз промити і викласти на тарілку. Зерна гречки проростають дуже швидко.
Сочевиця багата на залізо, допомагає підтримувати нормальний рівень гемоглобіну, містить багато калію, тому рекомендується при серцевих захворюваннях і для хорошої роботи нервової системи. Зерна сочевиці промити, замочити на 8-9 годин. Вранці ще раз промити і залишити на 3-4 години без води.
Кунжут, льон, соняшник і гарбуз сприяють омолодження організму, корисні при хворобах шлунка та кишечника, знижують рівень холестерину, зміцнюють нервову систему, покращують зір та стан шкіри. Пророщують їх так само, як і зерно гречки.
Буряк – 150 г, свіжий огірок – 100 г, пророщена пшениця – 50 г, оливкова олія – 1 столова ложка, сіль, перець, зелень.
Комунальники зробили важливу заяву, що торкнеться частини українців. Плату за газ у травні можуть не…
Частина пенсіонерів можуть отримати безкоштовні продукти харчування від відомого міжнародного фонду. Як це зробити.
Частина українців можуть залишитися без пенсій. Які вимоги потрібно обов'язково виконати, щоб отримувати пенсійні виплати.
21 травня в Україні відзначають Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, Міжнародний…
Статистика свідчить, що середня українська пенсія становить третину середньої зарплати. Скільки ж пенсії нарахують при…
Погода в Україні на середу, 21 травня у східних областях, місцями у центральних, західних, південних…