Понеділок, 4 Березня, 2024
ГоловнаДомашня енциклопедіяЯк правильно сушити лікарські рослини - ази початківця домашнього фітотерапевта

Як правильно сушити лікарські рослини – ази початківця домашнього фітотерапевта

Этот материал также доступен на русском языке
Ще в давнину люди навчилися розпізнавати лікарські рослини та застосовувати їх для лікування. Але виробляються цілющі властивості в них у певний час і тому так важливо, яку рослину необхідно використовувати зараз. І другий важливий фактор - правильне сушіння.

Відповідає фітотерапевт Євген Шмерко:

«Сушіння рослин – свого роду консервування.

Якщо трави і листя висушені правильно, вони легко перетираються на долоні, а жилки стебел і листя без зусиль ламаються. Краще пересушити, ніж недосушити!

Трави і листя

Як правило, трави сушать швидко, при температурі не вище 45 градусів, інакше частина корисних властивостей буде втрачена.

Але якщо в рослині є ефірні олії (трава звіробою, м’яти перцевої, чебрецю, плоди чорної смородини), сушіть повільно при температурі не вище плюс 30 градусів, розклавши товстим шаром. І тоді ви не тільки не втратите цінних речовин, але навіть примножите їх.

Квітки розкладають в один шар на тканині або папері (але не на газеті!). Можна рослини накрити зверху марлею, щоб на них осідало менше пилу.

Ягоди

Ягоди краще сушити в духовці. Що швидше їх висушите (при температурі 70-90 градусів), то більше в них збережеться вітаміну С. Але слідкуйте за тим, щоб плоди не злипалися в грудочки.

Коріння і кореневища

Коріння і кореневища спочатку миють щіткою в холодній воді, підсушують на рушнику і кілька днів тримають на відкритому повітрі. Потім розрізають на невеликі смужки і сушать при температурі не більше 40 градусів».

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні