За традицією цього дня прийнято обіймати не лише близьких, а й незнайомих людей. Адже обійми, як і сміх, приносять величезну користь. Чим же корисні «обіймашки»?
Вчені вважають, що «обіймашки» є універсальним проявом участі для будь-якої людини. Вони знижують тривожність, знімають напругу та стимулюють центральну нервову систему. Коли людині важко, саме обійми допоможуть зменшити переживання та відчути підтримку.
Якщо вам тривожно, спробуйте обійняти когось і ви відчуєте, що страх поступово відступає. Обійми не тільки допомагають заспокоїтися, вони викликають почуття довіри та безпеки, а людина починає поводитися впевненіше.
Обійми є перевіреною та безпечною профілактикою інсультів та інфарктів. Коли ви обіймаєте людину, у неї знижується тиск, знижується частота серцевих скорочень та зменшується кількість гормонів стресу – кортизолу та адреналіну.
Під час навіть дружніх «обіймашок» виробляється більше окситоцину – «гормону любові». Він позитивно впливає на стан здоров’я, покращує психічний та емоційний стан людини. До речі, окситоцин допомагає позбутися відчуття самотності та гніву.
Психологи вважають, що в день потрібно обійматися щонайменше чотири рази, і тоді ви обов’язково почуватиметеся щасливими. Щоправда, обійми для цього мають бути щирими та тривалими. Максимальна кількість «обіймашок» на день не обмежена.
Обійми підтверджують, що ми потрібні і люблять нас. Цей зв’язок закладено в нас із дитинства, коли тактильні відчуття були важливим засобом спілкування з навколишнім світом. Коли ми відчуваємо дотик близької людини, наша самооцінка починає зростати.
«Гормон любові» – окситоцин, який виробляється під час «обіймашок», позитивно впливає на імунітет і наш організм успішніше бореться з недугами. На думку вчених, чим частіше люди обіймаються, тим менше вони схильні до сезонних захворювань.
Батат, або солодка картопля, – смачний та корисний продукт. Якщо ви хочете виростити його самостійно,…
Схеми шахраїв стають дедалі витонченішими. Вони використовують фейкові клавіатури, коментарі з фішинговими посиланнями й фальшиві…
У 2025 році в Україні знову зростуть вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію…
Відкрито реєстрацію на програму фінансової підтримки. У межах ініціативи можна отримати до 50 тисяч гривень.…
Увечері 4 квітня росія завдала удару балістичною ракетою по житловому району Кривого Рогу. Внаслідок цього…
Мінімальні пенсії для окремих категорій українців суттєво зросли. У деяких випадках підвищення перевищило 3 тисячі…