«Я – гіпертонік з багаторічним стажем. Але іноді прийняті препарати різко знижують мій артеріальний тиск і доводиться шукати шляхи, як його підняти до норми.
Лікарі радять випити міцного чаю, але це мені не допомагає. Шляхом експериментів дійшла висновку, що мені на допомогу приходить какао.
Достатньо випити несолодке какао – і тиск не різко, а поступово піднімається до норми.
Гурмани скажуть, що такий напій надто гіркий. Дійсно, це так. Якщо у вас немає цукрового діабету, можна випити солодке какао.
Еліна Вікторівна, м. Львів»
Російська армія почала масове застосування дешевого дрону «Молнія» у прикордонних зонах. Ворог робить ставку на…
Ви все ще чистите часник ножем і терпите липкі руки? Є спосіб, який змінить це…
В Україні триває оцифрування трудових книжок. Цей процес має особливе значення. Від правильного внесення даних…
В Україні готують одну із наймасштабніших транспортних реформ за останні роки. Законопроект №5651-2 передбачає перехід…
Німеччина змінила підхід до виплат безробітним, зробивши правила значно жорсткішими. Відтепер навіть одна відмова від…
Затримки або відсутність виплат для внутрішньо переміщених осіб — ситуація, з якою стикаються багато українців.…