Щоб трав’яні настої та відвари не нашкодили здоров’ю та допомогли позбутися недуг, цілющі трави потрібно вчасно зібрати, правильно засушити та зберігати в належних умовах не довше за визначений термін.
«Трави, як і люди: уночі вони сплять. Вранці прокидаються, росою вмиваються і беруть Божу енергію. Людина цвіте від 18 до 45 років, народжує дітей, творить.
Так і трави: коли вони цвітуть, вони найсильніші. Тому їх збирають, коли вони цвітуть. А коли вони відцвіли, вони віддали всю силу у насіння.
Трави краще збирати з молитвою у ясний сонячний день після роси до другої-третьої години дня.
Сушити в тіні у приміщенні, що провітрюється, найкраще на горищі. Якщо трава висохне на сонці, вона віддасть Божу енергію, яку взяла.
Висушені трави подрібнювати руками. Не можна зберігати траву в поліетиленових пакетах, вона задихається і втрачає половину властивостей.
Можна зберігати у паперових пакетах, полотняних мішечках, скляних банках. Трави зберігаються рік, максимум два роки».
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…