Якщо займатися птахівництвом з метою отримання прибутку, то краще замість квочка використовувати домашні інкубатори. Ці пристрої дозволяють заощаджувати на кормах, скоротити ризики втрат та отримувати потомство без прив’язки до сезону.
Особистий контроль за процесом дозволяє бути впевненим у результаті. Але треба все робити правильно, як саме – читайте у нашій статті.
За можливою вигодою технічне пристосування має багато плюсів у порівнянні з куркою- квочкам. Тут багато залежить від господаря: якщо ви використовуватимете хороші запліднені яйця і своєчасно виконувати всі пункти інструкції, виведення може становити 100%.
Одна квочка фізично не в змозі висидіти таку кількість яєць, яка потрібна для агробізнесу. Отже, щоб отримати багато курчат природним чином, потрібно утримувати багато птахів. Для цього їм потрібно виділити місце, годувати їх, запасати та зберігати корми. Кури можуть захворіти і загинути, на них можуть напасти лисиці, ласки та інші тварини, які зможуть пробратися в курник.
Тому вигода інкубаторів очевидна. Залишилося тільки дізнатися, які бувають нюанси господарювання.
Домашні інкубатори слід встановлювати на висоті. Тож вам буде зручніше працювати з обладнанням. Прилади розміщують у приміщеннях, де немає протягів та стабільна температура.
До закладки яєць пристрій потрібно вимити, витерти насухо. Можна також протерти поверхню коробки антисептиком та залишити інкубатор відкритим на 24 години для провітрювання.
Усередині пристрої створюються умови, максимально наближені до природних. Потрібна певна вологість повітря, тому цю опцію потрібно активувати за добу до закладання яєць.
Отримати життєстійке потомство можна лише якщо використовувати якісні яйця. Потрібен матеріал відкладений 7-10 днів тому. Чим довше яйця лежать, тим менші вони життєздатні.
Запліднені яйця купують у фермерських господарствах чи на інкубаторних станціях.
Як вибрати яйця для інкубатора:
Для власної зручності варто зробити позначки з різних боків яйця. Так ви впевнені, що яйця прогріваються рівномірно.
Викладіть яйця на піддон однаковими позначками вгору. Налаштуйте температуру та стежте за процесом.
Головні показники – температура та вологість. Їх потрібно міняти на кожній стадії дозрівання. Важливо, щоби клімат змінювався дуже плавно, без різких перепадів. Не рекомендується без необхідності виймати яйця з інкубатора, для спостереження за процесом у пристрої передбачені спеціальні віконця.
Є моделі з ручним, механічним та автоматичним перевертанням яєць. Якщо ви маєте великий обсяг виробництва, потрібні автоматичні машини. Вони працюють без участі оператора.
Пристрої з ручним перевертанням користуються попитом у невеликих господарствах. Вони доступні за ціною, але потребують уваги кожні 4 години. Інкубатори будь-якого типу можна вибрати в каталозі магазину Мудрий Дачник: https://www.m-dachnik.com/. Тут є все необхідне для розумного господарювання.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…